2011 Opel Astra Hacback Sahipleri Buraya

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manuelden sonra otomatik kullanmak kolay da otomatikten sonra manuele alışmak yeni ehliyet almak gibi olur sizin için

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koskoca Opel mühendisleri bu aracı 2004 yılından beri tasarlıyor ve üretiyorlar. Onlar için ve binlerce kullanıcı için sorun yokta senin usta içinmi otomatik şanzumanı sorun olmuş!!!

Keşke ustanın lafı ile hareket etmek yerine hem kendi konforun hemde markanın güvenilirliğini düşünüp tercih yapsaymışsın.
Neyse olan olmuş hayırlı olsun.
Ancak trafikte stres ve sıkıntı yaşayacaksan bu hem senin hemde başkalarının can ve mal güvenliğini tehdit edebilir.
Bu yüzden yol yakınken ve araç sıfırken sat otomatiğe geç istersen.
yazmayayım yazmayayım dedimde salim abinin bu yorumuna ne kadar çok katıldığımı belirtmekten kendimi alıkoyamadım. bu ülkede manuel vitesi kullanmayı bilmemek nasıl bir olgudur anlayamıyorum. ehliyet sınavında kullanılan araçlar manuelken nasıl insanlar hiç manuel kullanmadan ehliyet alabiliyorlar şaşıyorum. bu işin kadını erkeği olamaz, trafiğe çıkan tüm şöförler manuel vitesli arabayı kullanabilmek zorundadır !

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin tam otomatiği sorunsuzdur,kullanmadım özellikle manuel aldım ama,tam otomatik kullananlardan şikayet gelmiyor desek yeridir..keşke tam otomatık alsaydınız.

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadar çok antrenman o kadar kısa sürede alışmak demek bi an önce korkunuzu yenmelisiniz..

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke otomatik alsaydınız.

Ama bakışmaya gerek yok. En baş saat gece saat 12 sularında tenha saatlerde inin gazlayın kısa sürede alışırsınız :D

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke otomatik alsaydınız.

Ama bakışmaya gerek yok. En baş saat gece saat 12 sularında tenha saatlerde inin gazlayın kısa sürede alışırsınız :D

Katılıyorum gece geç saatlerde çıkın trafiğe yavaş yavaş gezin arada hızlanın yavaşlayın rampada durun kalkın vs. hem aracınızın tadını çıkarın hem de alışın. Ben de aynı araca sahibim gayet de memnunum.

gulsum0679

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım manueli öğrenmek lazım Tembellik yapıp otomatikte alabilirdim ama bir hastam olsa yada acil bişiy olsa ''iyi şöförüm ama manuel bilmiyorum'' demek kadar saçma bişiy olamazdı Buyüzden öğrenmem lazım İlk araba aldıgımda bana otomatik al ille diyip alıştıran arkadaslarıma burdan selamlarımı iletiyorum :rolleyes: :p boş arazide devam alıştırmalara zaten emin olmadan trafikte kendimide kimseyide riske sokmam Araba süper ama konforda bindikçe görebiliyosunuz bunu :rolleyes::rolleyes: