2012 Astra H OPC Line

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım için 3,5 luk benzinli yay arıyorumm tavsiyeleriniz nelerdir..bütçe 350 gibi düşünüyorum temiz çıkma olabilir..Öncelikli eibach düşünüyorum voglant ta olabilir..

Birde Maxtrac yaylar var 350 - 400 tl civarı..tavsiye edermisiniz?

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sinyal cercevesi icin ****** den siparis verdik bakalim :) bizde yavastan baslayalim dedik seninkini ornek alarak ;)

Tapatalk 2 ile gonderildi.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu unutturmayalım :)

aracımıza bu süre zarfında bir kac işlem yapıldı..

bunlardan ilki arka tarafta spor görüntüyü oluşturmak üzere steel marka egzoz ucu uygulaması yapıldı..

daha sonra forumdaki Alp arkadasımdan vanalı egzoza geçmesi sebebiyle 2 gün kullandıgı simota filtresini satın aldım ve montajını gerçekleştirdim..

sonrasında plakalıkların kötü görünümünden kurtulmak gerekti..arka plakamı ufak bi kaza sonucu yeniletip kalın baskı yaptırmıştım.bu nedenle sadece kötü görünen ön plakayı app bastırdım..

en son olarak en önemli eksiğimiz spor yayı halledecegim Allah'ın izniyle..

Vogtland 35 mm lik yayların siparişini vermiş bulunmaktayım daha elime ulaşmadı.montajlandıktan sonra fotoları ekleyecegim insallah..

AR893

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldıktan sonraki ilk hali ve yapılanlardan sonraki hali arasında baya fark olmuş araba çok canlı duruyor maşallah Allah kaza bela vermesin..

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorum almak için araba yıkama konusu yada komedi konusu falan acmak gerekiyor sanırım..yada bizim yaptıklarımız boş iş olsa gerek pek ilgi görmüyor.