2012 dizel astra j aracımdan ilk 1 aydan sonra dızz dızz diye ses geliyor,nedendir?

demirfatih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı aldım 1ay oldu dızzz dızz ses geliyor..servise götürdüm bulamadılar..tespit etmek için aracın motorunu ve göğsünü sökmeleri gerektiğini söylediler..daha 2000 deki aracı niye dağıttırıyım..naapabilirim?

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Video koyma şansınız varsa belki daha iyi yardımcı olabiliriz forum olarak.Tam olarak neresinden geliyor?

demirfatih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
video koyma şansınız varsa belki daha iyi yardımcı olabiliriz forum olarak.tam olarak neresinden geliyor?

şöyle ki araç 2. Ve 3. Vitesteyken geliyor,sürekli değil bazen oluyor..aracın ön kısmından dııız dıız diye geliyor..servis bakarak bulamadı,motoru ve göğsü söküp bakabiliriz ancak öyle bulabiliriz ama gerek yok.size zzararı olcak bişey değil dediler..ama sıfır araçta niye böyle bir sorun olacak ki?daha aracım 3000 km de ve bu durum moralimi bozuyor..niye aracı dağıttırıp sonra bineyim...acaba geri alırlar mı?

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri almaları söz konusu değil, bu ses araç tam devire ulaşmadığı zaman mı geliyor ve ıslık sesine mı benziyor?

Black Girl

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle ki araç 2. Ve 3. Vitesteyken geliyor,sürekli değil bazen oluyor..aracın ön kısmından dııız dıız diye geliyor..servis bakarak bulamadı,motoru ve göğsü söküp bakabiliriz ancak öyle bulabiliriz ama gerek yok.size zzararı olcak bişey değil dediler..ama sıfır araçta niye böyle bir sorun olacak ki?daha aracım 3000 km de ve bu durum moralimi bozuyor..niye aracı dağıttırıp sonra bineyim...acaba geri alırlar mı?

Geri almalari için epey bir uğraşmanız gerekir sanıyorum ama yine siz gereken mercilere şikayetinizi iletiniz.Son derece haklısınız sıfır araçta kabul edilebilecek bir durum değil.

demirfatih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıslık sesi gibi değil demir çarpması gibi dııızt dııızt diye..

demirfatih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri almalari için epey bir uğraşmanız gerekir sanıyorum ama yine siz gereken mercilere şikayetinizi iletiniz.Son derece haklısınız sıfır araçta kabul edilebilecek bir durum değil.

ya adamlar aracın göğsünü sökmekten bahsediyor..sıfır arabamda göğsü söktürüp motoru niye indireyim...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka servislere gösterin... belki bir anlayan çıkar... ben corsa c klima tahliye gideri için 4 yere gösterdim 4. sü buldu... sizin aracınız 2012 birde... daha önce benzer sorun ile ilgilenen bir servis çözebilir...