2012 J Kasa 1.6 115 ATİKER LPG 1.100 TL

baramir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamlar,
öncelikle forumu LPG konusunda oldukça fazla incelediğimi söyleyim.

Aracım 2012 J Kasa Enjoy Plus 1.6 115, 17.500 KM'de (Aracı daha teslim almadım, aracı hiç görmedim, tek bildiğim yanda yazdıklarım)

LPG konusunda aracı bana satacak arkadaş ile görüştüm ve istersem 1.100 TL'ye ATİKER marka LPG araca takabileceğini söyledi.

Konu hakkında forumda Atiker ile ilgili doyurucu bir bilgi bulamadım, görüşlerinizi alabilirmiyim,

@mucahitduran bey,
@milannbaross bey,
araçlarımızın benzer olduğunu düşünüyorum, sizden de bir yorum alabilirmiyim. Bu arada aracı 2 sene sonra satarım, yapacağım KM'de 50.000'i bulur (Yılda 25.000 civarı)

Teşekkürler.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2012 J Kasa 1.6 115 ATİKER LPG 1.100 TL

baramir link' Alıntı:
Arkadaşlar selamlar,
öncelikle forumu LPG konusunda oldukça fazla incelediğimi söyleyim.

Aracım 2012 J Kasa Enjoy Plus 1.6 115, 17.500 KM'de (Aracı daha teslim almadım, aracı hiç görmedim, tek bildiğim yanda yazdıklarım)

LPG konusunda aracı bana satacak arkadaş ile görüştüm ve istersem 1.100 TL'ye ATİKER marka LPG araca takabileceğini söyledi.

Konu hakkında forumda Atiker ile ilgili doyurucu bir bilgi bulamadım, görüşlerinizi alabilirmiyim,

@mucahitduran bey,
@milannbaross bey,
araçlarımızın benzer olduğunu düşünüyorum, sizden de bir yorum alabilirmiyim. Bu arada aracı 2 sene sonra satarım, yapacağım KM'de 50.000'i bulur (Yılda 25.000 civarı)

Teşekkürler.

LPG  kitlerinde enjektörlerin önemini ve hangi kitlerin kendi enjektörlerini ürettiklerini biraz araştırmanızı tavsiye ederim. İnternette yarım saatlik bir araştırma bile işinize yarar  greatt

baramir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
LPG  kitlerinde enjektörlerin önemini ve hangi kitlerin kendi enjektörlerini ürettiklerini biraz araştırmanızı tavsiye ederim. İnternette yarım saatlik bir araştırma bile işinize yarar  greatt

Teşekkürler ama araştırmamdan hiç bir sonuç çıkaramadım desem :)

Evet bir sürü şey var ama ben bir bütün halinde bu bilgileri anlamlandıramadım...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam şimdiden aracınız hayırlı olsun. Güzel günlerde, kazasız, belasız kullanın :)

LPG ile ilgili bana soracak olursanız, vakit kaybetmeden taktırıp, tasarruf yapın derim :) Şubat ayında 0 KM aldığım aracım şu an 27.700 KM civarlarında. Yaptığım tasarrufun haddi hesabı yok :) Bazı arkadaşlar dalga geçiyorlar nasıl bu kadar KM yaptım diye :) Aracı binmek için aldım ve biniyorum. Daha önce 1.4 TDI Skoda Fabia kullanıyordum. Onu da 2006 yılında 0 KM olarak almıştık. Araç halen ailemizce kullanılmakla birlikte 260.000 KM dolaylarında. Onu da sıkıntısız kullanık çok şükür :)

Marka olayına gelirsek, forumdan bir arkadaşımız Atiker kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ama bana kalırsa (maliyeti biraz fazla olabilir) Landirenzo veya BRC taktırmanız. Netice itibariyle motorlarımızda yıllardır bu markalar tercih ediliyor. İleride bir sıkıntı yaşamamak adına taktırıp, sorunsuzca kullanabilirsiniz :)

Başka sorularınız olursa seve seve yanıtlarım :)

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Sattigim aracim puntoda atiker vardı ve çok sorun yasadim. Bir kere conta yakti araba. Termostat bujiler buji kablolari bobin ve akü degistirmistim. Ama arabanın enjeksiyon sorunu meydana cikinca sattim. Yalniz şöyle de bir durum var. Babamda 2002 zafira var ayni kiti taktik. Su ana kadar hiçbir sorun yasamadi. Kişisel gorusum uzun  zaman binecekseniz iyi arastirip öyle LPG taktirmaniz.

baramir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanıtlarınız için teşekkür ederim, 2 sene kullanıp bir üst segment (yine opel) almayı düşünüyorum.

Bu nedenle çok da fazla para vermek istemedim. (Ayrıca şu an maddi olarakta tutumlu olmak gereken bir zamandayım). BRC hakkında tahmini birfiyat bilginiz var mı?