2013 Aralık Ayı Yarışması Oylaması

2013 Aralık Ayı Seçiminiz

• Kullanılan toplam oy
    57
  • Anket kapatılmış .

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yerini tutar mı bilmem ama Opel in Monza çıkarması olacak...Tabi Calibra nın doğduğu dünya ile şimdinin dünyası bir değil malesef :( Calibra yı ben de severim,Opel i opel yapan araçlardan ;) fakat şike olmasaydı daha iyi olurdu be Cengiz Abi, sen ne dersin :)?

Serdar haklisin da ne şikesi ben şike mi yapmisim oy istedim tabii esden dosttan :) siz de isteyin kardesim, facebooktan opelim netteki arkadaşlarımdan oy istedim sağolsunlar 4 kişi vermiş bunda ne var ki ? yarışmadayız unutmayın :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Arkadaştan oy istemek çok doğal. Siyasi seçimlerin hepsi mi şikeli, adamlar sürekli oy istiyorlar :) Ocak, Şubat ayları daha iyi 2013 geride kalıyor :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estğ Cengiz Abi :D ama böyle nadide araçların hala kıymet bilenlerce kullanılmasını da taktir etmek gerekir.. Sanayicilerin, panpaların elinde olsun istemem...Bertone lar,omegalar,calibralar az çekmemiştir..Böyle yarışmalar da en azından diğer opel kullanıcılarını motive eder kanaatindeyim...Onlara şevk olur ;)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oylar bir yana da bu yarışmaların devamı gelsin ama Emre Abi :D

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Opel Calibra 2000 model veya üstü olsaydı, azıcıkta az yaksaydı bende Hyundai Era'yı satıp alırdım. (Lpg taktırmayacağım için azıcıkta az yaksaydı dedim) :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ulaşmak gerek bencede,yıllardır başkan hanımın motorlu resmi var,azcıkta üye araçları fena olmaz :D

sasuta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hwa.com.tr
Cengiz abiye katılıyorum. Dış tasarımına dokunmadan sadece içini modern ve sportif yapsınlar 10 numara olur. Tabi fiyatı da 150 binlira olur :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi