2013 Astra J - Ayna Altı LED

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz günlerde bir çok kez dile getirdiğim ve çok istediğim ayna altı LED'lerimi bugün madmax50 (Mustafa) kardeşimin yaptırdığı yerde yaptırdım.

Daha önce de söylediğim üzere bu işlemi yapan arkadaşımız "deneme-yanılma" yöntemiyle yapan birisi değil. Tüm teknik bilgiye sahip. Öyle ki geçen sefer kapı kollarından biri yanmadığı için gittim ve orjinali gibi yanıp, sönmesini sağlayan devreyi kart üzerinden halletmişti :)

Bugün de aracımın disklerini garantiden değiştirdikten sonra serviste beklerken Mustafa kardeşim aradı, gittik ve hallettik. Gerçekten çok güzel duruyor. İşlem için aynalar ve ön kapıların iç döşemesi sökülerek yapılıyor. Yapım aşamasından bir kaç foto, Mustafa'nın aracıyla beraber foto ve ayna altı LED videosu aşağıdadır.

Not: madmax50'nin infiniti ses sistemi ve mercekli xenonları beni benden aldı. Ses sistemi tüm semti inletiyor (sesi bozmadan), xenonlar BMW'ye, AUDI'ye sellektör atsa adamlar arabayı bırakır giderler öyle kaliteli. :)

a5a9e8ug.jpg

7yzyheqa.jpg

[img=450x600]http://img.tapatalk.com/d/14/05/25/qypy8udy.jpg[/img]

y6ebyded.jpg

2uqagumy.jpg

5a8e7a7y.jpg

[img=450x600]http://img.tapatalk.com/d/14/05/25/e4u4y2az.jpg[/img]

Video:

Astra ayna altı LED

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra J - Ayna Altı LED

Gerçekten çok hoş duruyor nazar değmesin. güle güle kullanın. artık aynalara sinyal led uygulama zamanı gelmedi mi sizce de?  steeringwheel

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

evgin link' Alıntı:
Gerçekten çok hoş duruyor nazar değmesin. güle güle kullanın. artık aynalara sinyal led uygulama zamanı gelmedi mi sizce de?  steeringwheel

O konu için arayış içindeyiz. Madmax50 bu konunun da fitilini ateşlerse ben de yaptırabilirim :)

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah, çok güzel olmuş. Ne kadara mal oldu acaba?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

huseyin0667 link' Alıntı:
Maşallah, çok güzel olmuş. Ne kadara mal oldu acaba?

Mustafa sayesinde ben de özel fiyattan faydalandım. Gerçekten o işçiliğe çok çok ucuz bir fiyat ;) buradan yazmayayım özelden mesaj gönderiyorum. :))

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hayırlı olsun mücahit! Mustafa çok değerli bir arkadaşımız. Sağolsun. Güzel günlerde kullan kardeşim.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel günlerde kullanın çok güzel olmuş

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Mucahit ic aydinlatma sari kalmis. Uygulamalar muthis hayirli ugurlu oldun. İcler yanlis gormuyorsam (tel.den giriyorum) sari yaniyor. Onlarada led taktin mi nur topu gibi olur :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yavuzozkan link' Alıntı:
Hayırlı olsun mücahit! Mustafa çok değerli bir arkadaşımız. Sağolsun. Güzel günlerde kullan kardeşim.

Eyv. Abi çok teşekkürler :)
OGOKTAS link' Alıntı:
Güzel günlerde kullanın çok güzel olmuş

Sağolun :)
Aydn link' Alıntı:
Mucahit ic aydinlatma sari kalmis. Uygulamalar muthis hayirli ugurlu oldun. İcler yanlis gormuyorsam (tel.den giriyorum) sari yaniyor. Onlarada led taktin mi nur topu gibi olur :)

Aydın Hocam şimdiye kadar gördüklerim hep zayıf yanan LED'lerdi o yüzden ellemedim. Güçlü LED bulursam takacağım :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Altili led taktirmistim ben, muthis gosteriyor. Aksamlari tadindan yenmiyor. Siddetle tavsiye ederim. Alti tane alirsan torpido ve bagajida cevirirsin benim gibi.