2013 corsa d benzin göstergesi

BeşikTaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni aldığım corsa d aracımda 3. Ye benzin alıyorum ilk 2 sefer bi sıkıntı yoktu ama 3. Aldığımda benzin ibresi hiç oynamadı yerinden tam yola çıktık 10 dk sonra yükseldiğini gördüm araç yeni olduğu için şamandıra falan takılmış olabilirmi yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
50tl ve altı benzin aldıysanız corsa d için doğal. Ne kadarlık aldınız?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D için normal hiç bir zaman 10 dakika beklemedim ama geç şiştiği normal :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hacı sen corsa d mi aldın :D astra g vectra c dedin corsa d'den çıktın :D
corsada 50 lira ya da 8-10 lt altında alırsan ibre geç oynuyor. 8-10 lt alınca hemen etkisini gösteriyor :)

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Aynen bende 30TL almıştım bırak 10 dakkayı hiç oynamadı sonra tedirgin oldum 50 lira aldım direk 80 liralık oldu :)

Aynur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D 2013 benim aracımda ve aynı sorun bende de var ertesi gün bile ibranin oynamadığını görebiliyorum. 50 TL benzin alıyorum ancak yine de yapıyor. Bir kaç kez istasyona geri dönmek konusunda tereddüt bile etmedim değil. Servis ile telefon görüşmem de ise yeni bir potansiyometre sistemi olduğunu bozulmasının neredeyse imkansız olduğunu bildirdiler. Ancak her benzinde acaba mı endişesi yaşıyorum. Servise götürmeli miyim?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim araçta aynı. Boş depoyu full dolduruyorum yola çıkıyorum 5-10 dakika sonra ibre sona dayanıyo, keşke yolda giderkende öyle yavaş inse nevar :) Servise götürülecek birşey yok.

Aynur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bir teknik sorun değil midir? Aracın kusuru olarak görüyorum ben artık... Siz bu yüzden servise götürdünüz mü?

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
50 lira alınca oynamayan, 20 liralık alınca bi ibre yukarı atan göstergem var sıkıntı etmeyin bence :D