2014 Astra J Hb 1.6 Edition Beyaz 15.000km

MeRiH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, Allah nasip ederse pazartesi günü başlıktaki aracı alıyorum kaporasını verdim. 3 parçasında lokal boya mevcut sürtme kaynaklı. Navigasyon, bluetooth, geri görüş kamerası, dvd, karter koruma, arka kapılarda hoparlör ekstraları var. 49bin'e anlaştık. Araç hakkında kullanan arkadaşlar bilgi istiyorum. Nelere dikkat etmem lazım? Verdiğim fiyat nasıl? Özellikle İzmirde ikamet eden arkadaşlar aracı aldıktan sonra lpg taktırmak istiyorum. Nerede taktırabilirim?

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
illa hb istemiyorsanız sıfır edition+plus liste fiyatı59000, 56- 56.500 e falan alınır. 49.000 veriyorsanız sıfır araç da düşünülebilir. Ayrıca 50-52 bin civarına 2013 1.4 sport bulabilirsiniz.

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
araba canavar al bin, güle güle kullan

MeRiH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar, Allaha şükür aracı dün alabildim. Bu ikinci aracım. İlk aracım 2009 model grande punto 1.4 fire fun idi. O araçtan sonra bu bana uçak gibi geldi. Motor anlamında evet turbo değil ama gidişi falan diğer aracıma göre çok iyi. Konfor diğer aracıma göre harika. Hep diğer araçla kıyaslıyorum ama dediğim gibi o ilk aracımdı. Ancak alışamadığım bazı durumlar var. Puntoda city modu vardı ve direksiyon tüy gibiydi ancak astranın direksiyonu bana çok sert geldi. Sağ aynada sıkıntı yok ama şöför tarafındaki aynayı çok yadırgadım. Hala bir türlü alışamadım. Sanki aynada büyüteç var gibi. Bir diğer konu araçta necvox 9933 multmedya var. Sesi inanılmaz yüksek. Özellikle geri viteste oğlum uyurken neredeyse uyandıracak derecede. Aynı zamanda sinyal ve dörtlü sesi de çok yüksek. Ve multimedyada navigasyonu bir türlü çalıştıramadım.

- Direksiyon sertliği normal mi?
- Ayna konusunda sıkıntı yaşayan sadece ben miyim?
- Multimedya hakkında önerileriniz var mı?

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sert bir arabadır hem süspansiyon olarak hemde direksiyon olarak zamanla alışırsınız sorun yok yani ama avantajıda var yüksek hızda araç yolda gezmez kontrolü kolaydır

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2007 kasım sonu sıfır aldigim Astra Sedan 1.3 ctdi satıp ertesi gün Golf kullaninca Astra'nin direksiyonunun ne kadar sert olduğunu kiyaslayabilmistim. Bir arkadaşın city mode lu fiat panda aracını da sürmüştüm. Çok begenmistim. Direksiyonun hafifliği, pedallarin yumuşaklığı ve vites geçişlerinin pamuk gibi oluşu aklimda kalmış.