2014 Astra sportlarda USB girişi yok???

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2014 Astra sportlarda USB girişi yok???

GNSpower link' Alıntı:
Kendin çalar kendin söylersin diyorsun yani abi. (:)
Hayır Doğan o değil, senin arabanın en önemli özelliği senin olması demek istedim. USB değil konu yani :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Hayır Doğan o değil, senin arabanın en önemli özelliği senin olması demek istedim. USB değil konu yani :)

Sağolasın abi. (:)

Hoş o araba sayesinde buraları buldum, içi boş olsa da getirdiği yer dolu. Netekim içine ben binince boş yeri de kalmıyor zaten o ayrı konu. (:)

ag_tasarim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

usb girişini esirgemeleri çok yazık olmuş..büyük kolaylık sağlıyor üstelik maliyeti nedir yani?tanıdıklarımın araçlarında  usb girişi yok ve bu konuda opelin bir kat daha üstün olduğunu düşünüyordum.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün opel tınaza gittim.Cyclone navi sordum.Adam sanki çok ucuzmuş gibi abi bide kampanya yaptık dedi 2 adette koltuk başlarına ekran takımı var dedi.Fiyat ne dedim 3000 abi ya dedi.Çok ucuzmuş gibi.Yalnız cruze için bir takım far getirmişler yok böyle bişey ya.Far içinde angeli kenardan döşemişler soft ve düz bir ışık veriyor.Ledler gibi dizilim yok.Astra içinde olanı var istersen araştır falan dedi.Şimdi onların peşine düştüm bakalım.Farların ne fiyatını sorabildim ne fotosunu çekebildim 3000 i duyduktan sonra :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
Bugün opel tınaza gittim.Cyclone navi sordum.Adam sanki çok ucuzmuş gibi abi bide kampanya yaptık dedi 2 adette koltuk başlarına ekran takımı var dedi.Fiyat ne dedim 3000 abi ya dedi.Çok ucuzmuş gibi.Yalnız cruze için bir takım far getirmişler yok böyle bişey ya.Far içinde angeli kenardan döşemişler soft ve düz bir ışık veriyor.Ledler gibi dizilim yok.Astra içinde olanı var istersen araştır falan dedi.Şimdi onların peşine düştüm bakalım.Farların ne fiyatını sorabildim ne fotosunu çekebildim 3000 i duyduktan sonra :D

Astra'nı getir farları götür kampanyası var diyebilirdi demek ki sorsaydın. (:)

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrizm link' Alıntı:
Arkadaşlar konu başlığının ilk mesajındaki olayı yaşayan benim, ben söylemiştim donanımhaberde. Dün Opel Türkiye aradı ve ellerinden gelen bir şey olmadığını söylediler. Fakat sözleşmenizde bana aracı usb li teslim ettiğiniz var sözleşmeyi mi reddediyorsunuz dediğimde bir şey diyemedilr. Mahkemeye vereceğimi söyleyince de yasal haklarınıza başvurabilirsiniz dediler. Sanırım onlar da biliyorlar 300 liralık usb için uğraşmaya değmeyeceğini, fakat bu yaklaşım o kadar kötü ki. Bir hediye yollasalar az miktar da olsa parasını yatırsalar, kusurlarını kabul etseler içime oturmayacaktı fakat şu muameleye çok üzüldüm açıkçası.
[quote author=bugrizm link=topic=9277.msg226953#msg226953 date=1387826714]

Noter kanalıyla ihbarname gönderin... Telefonla konuşursanız çok mesafe kaydedemezsiniz.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Astra'nı getir farları götür kampanyası var diyebilirdi demek ki sorsaydın. (:)
Alemsin Doğan yaaa... Sesli güldüm, etrafımdakiler dönüp bana baktı... :D