2014 yılındayız farklı markalar çıktı Navigasyon tavsiyesi?

askindefansi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar önceki yıllara göre farklı markalar duymaktayım opel astra j navigasyonu ile ilgili ve fiyatlar birbirinden çok farklı cyclone ve navimasterin incelemesini izledim, cyclone daha orijinal bir duruşu varmış gibi geldi bana. birde avgo diye bir marka var bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.  birde bu cyclone takınca aracın içine anten mi takıyorlar nasıl görünüyor bu anten çakma işi olmasın?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: 2014 yılındayız farklı markalar çıktı Navigasyon tavsiyesi?

askindefansi link' Alıntı:
arkadaşlar önceki yıllara göre farklı markalar duymaktayım opel astra j navigasyonu ile ilgili ve fiyatlar birbirinden çok farklı cyclone ve navimasterin incelemesini izledim, cyclone daha orijinal bir duruşu varmış gibi geldi bana. birde avgo diye bir marka var bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.  birde bu cyclone takınca aracın içine anten mi takıyorlar nasıl görünüyor bu anten çakma işi olmasın?

Tavsiyem necvox ;) cyclone da gördüm. En orjinali necvox. 9833 HD Black Edition alın, bana dua edin :D

askindefansi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyatları nedir hangi en ekonomik nasıl ve nerede taktırılır? birde konuyu yanlış yere açtım sanırım kusura bakmayın eğer yanlış yerde ise navigasyon bölümüne taşırsa admin arkadaşlar?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam aracınızın garantisi bittiyse 1500 TL ve altı bulursanız taktırın dışarda. Garantiniz devam ediyorsa servis 2.000 TL diyecektir. Pazarlıkla 1750-1800 civarına alınabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Ocak ayında 1700 veya 1800'e de ben taktırdım. Normalde 2200 demişlerdi sıfır araç aldığım için indirim yaptılar. Şu anda müşteriye de 2.000 Tl diyorlar aslında... Dolar kurlarını düşününce normal fiyat...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Çok para :) 2000 TL paraya 2 navi alır üstüne de 4 kişiye iskender ısmarlarım

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yavuzozkan link' Alıntı:
Çok para :) 2000 TL paraya 2 navi alır üstüne de 4 kişiye iskender ısmarlarım

O 4 kişiden 1'i benim değil mi abi :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tabiki mücahit kardeşim :)

askindefansi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şuan araştırmalarım devam ediyor en kalitelisi cyclone duruyo. diğerleri biraz çakma gibi duruyo ve arayüzlerini çok beğenmedim. avgo diye bişey var onun tam olarak inceleme videosunu bulamadım iyi olduğunu söylüyor satan kişi doğal olarak. :) navimasster falan var onlar biraz daha ucuza geliyor. ama nasıl yapsak nasıl etsek emin olamadım.

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone alın rahatınıza bakın cd300 den sonra cok buyuk değişiklik oldu benim arabamda herkes orjinal mi diye soruyor arayüzü tam uyum sağlıyor iç aydınlatmasıyla.

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bütün navigasyon cihazlarını iyi ve kötü yanlarıyla birlikte objektif bir değerlendirme ile tablo biçiminde analiz edecek birileri lazım. bende navigasyon olmadığından ve cihazları da tanımadığımdan bir şey diyemiyorum ama forumda gerçekten bu işlerden anlayan çok değerli arkadaşlar var. bir el atsalar, navigasyon bölümünde sabit bir konu yapılsa ürün satın alacaklar için önemli bir kaynak olur diye düşünüyorum. forumda tek tek cihazlarla alakalı bir çok konu var ancak cihazları objektif bir biçimde derli toplu şekilde karşılaştırıp atılarını eksilerini ortaya koyan  bir konu bulamadım.