2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

mmtcopur link' Alıntı:
golfu kopyalamışlar beğenmedim
Golfe benziyo mu cidden  023hm

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Eğer gerçekten yeni kasa bu olacaksa şahene. Süper görünüyor. Beğenmeyen arkadaşları saygıyla karşılıyorum ama gerçekten Yeni Astra bu şekilde çıkarsa herkesin dibi düşecek.
papazypa.jpg
+1903

Çok güzel yapmışlarrrrrrrrrrrrrrr

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben böyle olacağını düşünmüyorum, çok fazla yenilikçi bir kasa. Bu kadar radikal bir değişiklik olacağını zannetmiyorum, ama mükemmel görünüyor gerçek olmayacağını bilsem bile :)

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kronolojik olarak önceki Astra' lara bakarsak; bence ancak bu araç yeni kasa olabilir. ևağa ayak uydurmuş, albenisi yüksek ve çok şık bir araç olmuş.

ultra-modern-hd-wallpapers-opel-astra-cars-wallpaper-high-wallpaper-1024x640.jpg

Bu da yeni İnsignia olacakmış  okkk

[img=800x533]http://i.auto-bild.de/ir_img/1/1/6/...ustration-1200x800-0b762466e69a2062.jpg[/img]

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Kronolojik olarak önceki Astra' lara bakarsak; bence ancak bu araç yeni kasa olabilir. ևağa ayak uydurmuş, albenisi yüksek ve çok şık bir araç olmuş.

ultra-modern-hd-wallpapers-opel-astra-cars-wallpaper-high-wallpaper-1024x640.jpg

Bu da yeni İnsignia olacakmış  okkk

[img=800x533]http://i.auto-bild.de/ir_img/1/1/6/...ustration-1200x800-0b762466e69a2062.jpg[/img]

İnsignia böyle bir tasarım birde çift kavramalı otomatik şanzımanla gelirse ortalığı yıkar bence, bu tasarımı başka yerlerde de görmüştüm çok beğenmiştim. Mevcut motorlar zaten gayet iyi oldu 1.6 sidi benzinli. 1.6 dizel 136 hp ve 170hp (bu motorun insignia için geliştirildiği söyleniyor) - 2.0 dizel 195hp derken hepimize astraları sattırır :D

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Insignia böyle olsun her gün peynir ekmek yerim, aç kalırım, gene de alırım :)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vBenim için opel sevgisi bitmiştir; aracına sahip çıkmayan, en çok şikayet edılen servıslere sahıp olan; sözde garanti verip herşeyi kullanıcı hatası olarak belirleyen bir markadan araç falan alınmaz isterse dünyanın en güzel dizaynına sahip olsun, size aracı sattıktan sonra aracının arkasında durmayan bir markaya para verilmez bence.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
vBenim için opel sevgisi bitmiştir; aracına sahip çıkmayan, en çok şikayet edılen servıslere sahıp olan; sözde garanti verip herşeyi kullanıcı hatası olarak belirleyen bir markadan araç falan alınmaz isterse dünyanın en güzel dizaynına sahip olsun, size aracı sattıktan sonra aracının arkasında durmayan bir markaya para verilmez bence.
Sizi böyle illallah ettiren şey nedir azizim? Neden bu şiddet bu celal ? :eek:

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Sizi böyle illallah ettiren şey nedir azizim? Neden bu şiddet bu celal ? :eek:

Hocam direksiyonla alakalı bir sorun oldu, başlık açtım bu konuda her yere yazıyorum gıcık oldum opele, şikayet sitelerine de yazdım, opel merkeze de gerekenlerı soyledım,
  şikayet var comda en çok opel hakkında şikayet var zaten aslında bu opel almamak için yeterınce acık bır uyarıydı ama estetık güzelliğine kandık işte.