2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

Önü enfes de bunun sedanı yok mu? Sedanseverler napcak? madd

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç bu şekilde gelirse çok satar. 

erenilter1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bugün bir sitede2016 astra k ile ilgili yeni bir resim ve haber ile karşılaştım. ևevri Google ait arabanın güncel kasadan fazlaca bir değişikliği olmayacağını söylüyor yorumlarınız neler iyi forumlar.
Ağır 2016 Opel Astra kadar yakın casusluk kamufle

Ağır 2016 Opel Astra kadar yakın casusluk kamufle
2016 Opel Astra casus fotoğraf / Automedia

100 kg kaybedebilir

Bir prototip 2016 Opel Astra'nın geniş kamuflaj giyiyor benzer oranlarda gösteren test fark edildi.

Ağır kılık rağmen, bazı tasarım repliklerini ödünç inanılmaktadır rağmen Astra K şimdiki nesil ile karşılaştırıldığında stil açısından büyük bir çıkış olmayacak görmek kolay Monza konsept .  Modeli kadar 220 kadar lbs (100 kg) kaybetmek beklenen ve bir arka bağımsız süspansiyon görüşmeler de vardır edilir derin olarak Opel Watt bağlantı bırak yapılandırma planlarını doğruladı olmasına karşın değişim, deri olacaktır.

Opel zamanlarda güçlü turboşarjlı benzinli ve dizel motorlar bir dizi başlattı ve bunların çoğu zaten OPC versiyonu yaklaşık 284 HP (209 kW) ile dört silindirli 1.6-litre tarafından tepesinde, yeni Astra görülecektir doğruladı bir için 2017 ilk.  Motor serisinde için diğer adaylar 110 HP (81 kW) ve 200 HP (147 kW) gücünde bir punchier 1.6 SIDI Turbo ile birlikte 136 HP (100 kW) ile 1.6 CDTI dizel içerir.

Next-gen Opel Astra hatchback gelecek yılın ikinci yarısında tanıtılacak ve vagon, coupe ve sedan gövde stilleri tarafından takip edilecektir.  Öœretim Astra tamamen vatan Almanya dışında üretildiği zaman ilk defa temsil eden, Ellesmere Port, İngiltere ve Gliwice, Polonya'da gerçekleşecek
arkadaşlar resmi ekleyemedim buyurun linki http://www.worldcarfans.com/114102083078/heavily-camouflaged-2016-opel-astra-spied-up-close