2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2016 Opel Astra ilk kez görüntülendi.

legolas71 link' Alıntı:
çok kötü bızım aracları daha nazık kullanmak lazım zira bundan sonrakı yenı cıkan kasayı beklıycez :) uzun bı zaman
K kasa ölü doğdu diyorsunuz. Yaşasın J kasa ve gel L kasa.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ufak kaporta değişiklikleriyle piyasayı mahvedecek araç yapabilecekken, böyle b.ktan bi kasa çıkartmaz inşallah... biraz şu photoshopları hazırlayanlardan hiç mi ilham almazlar !.. bunların tasarımcılarını kovup bu photoshop çuları işe almaları lazım... verilen sayfadaki  diğer resimlere bir gözatın... ne astra k tasarımları var !.. hayret bişi yaa ! sinir oldum... eğer astra bu olacaksa daha opel almam !

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ne ya önden civic arkadan auris (arkadan leonuda andırıyor) , çin malı astra gibi bir şey olmuş :D

erenilter1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar ben bu resimleri  yaklaşık 1 ay önce siteye aktarmıştım İngiliz gazetecilerin çizimleri olduğunu söylüyorlardı.içresimle3re3 gelince bir kısmı daha önceden verilen resimlerin üzerine yapılan çizim çalışması bariz belli renkler uyuşmuyor bence bu araç böyle gelmeyecek

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla beğenmedim, hoşlanmadım, haz etmedim  general_Not_talking

erenilter1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar 2016 astra için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor yeni cizim bir iki fotoğrafta var ilgili yorumu ve linki kopyalıyorum sizler ne dersiniz yorumlarınız nedir.
Almanya dışında inşa edilecek

Remco Meulendijk (RM Tasarım) render geri başka bir spekülatif ile Opel Astra K önümüzdeki yıl çıkıp ayarlanır.

Opel şu anda modelin tarihinde ilk defa tamamen dışında vatan Almanya monte edilecek yedinci nesil Astra rötuşları koyuyor. Bu son dijital yorumlama önceki casus shot dayalı ve aynı zamanda birkaç etkileri vardır Monza konsepti . genel dış boyutları muhafaza edilecektir fakat Astra içinde özellikle arka yolcular için biraz sıkışık olduğu için giden modeli eleştirdi birçok dikkate alarak iyi bir haber olan daha geniş olmaya hazırlanıyor.

Kadar 100 kg (220 £) kapalı tıraş Beklenen, Watt hendek olabilir elden Astra motor sırası gibi 110 HP ve 136 HP 1.6 CDTI ve gibi Opel'in son motorlar dahil olurken bağımsız süspansiyon lehine arka kurulum bağlantı 1.6 SIDI Turbo 200 HP (147 kW) ambalaj. Ayrıca zaten teyit yaklaşık 284 HP (209 kW) ile 1.6-litre turbo Orada oluyor Astra OPC 2017 yılında çıkıp ayarlanır.

Opel 2015 yazında ve daha sonra bu vagon, coupe ve sedan takip edecek gibi diğer vücut stilleri Astra hatchback açıklayacak. Astra aralığı Ellesmere Port, İngiltere ve Gliwice, Polonya imal edilecektir

işte resimlerinde olduğu link http://www.worldcarfans.com/114121685980/2016-opel-astra-render-shows-upscale-styling

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erenilter link' Alıntı:
arkadaşlar 2016 astra için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor yeni cizim bir iki fotoğrafta var ilgili yorumu ve linki kopyalıyorum sizler ne dersiniz yorumlarınız nedir.
Almanya dışında inşa edilecek

Remco Meulendijk (RM Tasarım) render geri başka bir spekülatif ile Opel Astra K önümüzdeki yıl çıkıp ayarlanır.

Opel şu anda modelin tarihinde ilk defa tamamen dışında vatan Almanya monte edilecek yedinci nesil Astra rötuşları koyuyor. Bu son dijital yorumlama önceki casus shot dayalı ve aynı zamanda birkaç etkileri vardır Monza konsepti . genel dış boyutları muhafaza edilecektir fakat Astra içinde özellikle arka yolcular için biraz sıkışık olduğu için giden modeli eleştirdi birçok dikkate alarak iyi bir haber olan daha geniş olmaya hazırlanıyor.

Kadar 100 kg (220 £) kapalı tıraş Beklenen, Watt hendek olabilir elden Astra motor sırası gibi 110 HP ve 136 HP 1.6 CDTI ve gibi Opel'in son motorlar dahil olurken bağımsız süspansiyon lehine arka kurulum bağlantı 1.6 SIDI Turbo 200 HP (147 kW) ambalaj. Ayrıca zaten teyit yaklaşık 284 HP (209 kW) ile 1.6-litre turbo Orada oluyor Astra OPC 2017 yılında çıkıp ayarlanır.

Opel 2015 yazında ve daha sonra bu vagon, coupe ve sedan takip edecek gibi diğer vücut stilleri Astra hatchback açıklayacak. Astra aralığı Ellesmere Port, İngiltere ve Gliwice, Polonya imal edilecektir

işte resimlerinde olduğu link http://www.worldcarfans.com/114121685980/2016-opel-astra-render-shows-upscale-styling

güncel kasa üzerine gtc bindirmişler gibi... ama diğer spyfoto örneklerine nazaran bunun arkası daha kabul edilebilir ve daha şık gibi geldi bana... yalnız  O AYNA NEDİR YA !..
ayrıca arka üçlünün daha geniş olacağından bahsediliyor... bu kasada genişlik zor gibi ama 3 aşağı 5 yukarı böyle olacak gibi...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu ana kadar yayınlanan resimler içinde olabilecek en yakın resimler bence.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben içini merak ediyorum... Ford gibi olmaz inşallah...