22 Eylül İzmir Bayramlaşma ve Kahvaltu ( Çiçekliköy )

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugune kadar kesin değildi kesinleşince burayada yazmak istedim,bayram tatili dolayısıyla çoğunuz izmir'de değilsiniz bildiğim kadarıyla fakat olan ve katılmak isteyen arkadaşları yarın Çiçekliköy'de bizimle kahvaltıya davet ediyorum..

Başar davet etti,hem ona moral olsun diye beraber gidersek iyi olur dedim oda ailesini getirecek,getirmek isteyen arkadaşların ailesinide bekleriz hem büyüklerimizin de bir ellerini öpmüş oluruz :)

Mekan kesin değil 11.00-11.30 gibi Çiçekliköyde olucaz,muhtemelen en son gittiğimiz mekana gideriz.Mekan organızasyonunu Başar sabahtan gidip ayarlıyacak..

Gelen arkadaşların kendini listelemesini rica edicem ve ulaşım numaraları...

Çağrı : 0537 249 49 09 (Organize ile alakalı bilgiler için)

Başar: 0506 554 94 11 ( Mekan ile ilgili bilgiler için)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağrı daha dönemedim kardeşim cuma sabah veya akşam üstü çıkıcam yola bu yüzden aranızda olamıycam ama hepinizi şimdiden iyi eğlenceler.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bidahaki sefere artık Burakcım napalım hayırlı yolculuk aman dikkatli dön ;)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol kardeşim hafta sonu izmirde geçiricem bi kaç işim var araç üzerinde halletmem gereken onları yaptırıcam nasipse pazartesi veya pazar dönerim tekrar.bio katılımlı bi toplantı olur inşallah bu seferde.

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Şehir dışındayım malesef. Güzel bir fikir.Katılan katılmıyan herkese iyi bayramlar ve iyi eğlenceler şimdiden.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkesin bayramı kutlu olsun.Biz de şehirdışındaydık ve Çağrı'nın mesajını yeni okudum.Umarım güzel bir buluşma olmuştur,bu sefer fotoğrafları bekliyoruz:)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fotoğraflar bende değil Gülizar'la Başar'da :)..

Akşama eklicez dediler onlar daha dışarıdadırlar,inanılmaz keyifli bir buluşmaydı.Arkadaşların bir çoğu katılmadı,şehir dışında olanlara,şehir dışından misafiri olanlara lafım yokta iki adım uzakta olupta gelmeyen bir sürü arkadaş oldu ama buna rağmen yaklaşık 20 kişiydik :) Herhalde herkes tam katılımı sağlasaydı 40 kişi olucaktık :D

Önce Çiçekliköy'de bir köy kahvaltısı yaptık,ardından maç yapıp ata,eşeğe bindik oda kesmedi paintball krizi tuttu milletin :)

Ordanda İnciraltına paintball a gittik,deli güzeldi boşluguma çok kötü kurşun yedım hala sızlıyor ama olsun değdi doğrusu :)

Siteden Başar,Kamil ve Fırat vardı geriside zaten onun arkadaşı ama hepsi opeldi birisi hariç oda opel ruhlu honda olur o kadar :)

Bu güzel aile ortamı ve keyifli gün için katılan arkadaşlara teşekkür ederim...

Son düzenleme:

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağrıcım nispet yapar gibi olucak ama harbiden güzel bi gündü sabah kahvaltıda semaverle içilen çaydan tutda atın beni şener şen gibi kaçırması paintball of süperdi adam ne dedi acımasızlar sizi :) yaklaşık 25 kişiymişiz tam bi ortam oldu yani yaşlı genç herkez vardı yani gelemeyenler çok şey kaçırdı çokkkk hele paintball da yediğimiz kurşunun haddi hesabı yok hasar tespitde bi baktıkki herkesde bi morluk var ona rağmen yine oynarız dio arkadaşlar iki hafta sonraki buluşmada katılım çok olursa daha keyifli ortamlar yaratabiliirz ben buna inanıyorum

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mangallar ateşlenıcek 2 hafta sonra :D Savaş abiye sözüm var :D

Paıntball ıcınde lıg yapıcam kısın yapıcaz yagmur camur demeden .. :D

Varmısın Başar :D

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim arayı uzatma bence bangal sonrası yine yapabiirz bu paintballı hava kuru olursa sulayıp mekanı çamura bularız kendimizi:Ç