23 Mart 2013 Emirgan Buluşması Resimleri (:

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 23 Mart 2013 Emirgan Buluşması Resimleri :)

GNSpower link' Alıntı:
Hele ki konu mangal ise. (:)
Kuşadası kesmez bize palandöken iyidir  kahka536, o kadar sakin olmasına gerek yok yapalım E5 kenarında en azından benzin yakmayız  kahka536

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Doğan Bey bendeki malzeme bitti, buraya kadar. Sinan Beyin kaza olayı olunca toplu fotoğraf çektiremedik. Herhalde bir kare bir fotoğrafım yok bu buluşmada. Kısmet başka sefere. mangal olayını bi ayarlamak lazım. Daha az kalabalık olan bir yer bulmak lazım.  okkk

abant :)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 23 Mart 2013 Emiragan Buluşması Resimleri :)

GNSpower link' Alıntı:
Adamın arabasını inceledikçe zaten daha fazla soğuyor insan kendininkinden. Birde özellikle herşeyini birden söylemiyor, saat başı haa birde şu var diyor, vuruyor darbeyi. (:)

En son sisler ile yapılan şov sonrası ben anahtarı köpeklere verdim zaten, alın sizin olsun diye, bekçi onun için kovalıyordu köpekleri :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
En son sisler ile yapılan şov sonrası ben anahtarı köpeklere verdim zaten, alın sizin olsun diye, bekçi onun için kovalıyordu köpekleri :)

Ahahahaha yahu köpekleri şöyle hayal ettim bir an senin arabayla koruda turlarken. (:)

waving_dog.jpg

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ahahahaha yahu köpekleri şöyle hayal ettim bir an senin arabayla koruda turlarken. (:)

waving_dog.jpg

Muhahahahhahaha :) aralarında da yorum yapıyorlardır bir taraftan: "Olm kırmızı araba daha iyiydi lan, neyse buna da şükür, az yakıyor en azından" :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yok mu başka resim dünkü buluşmayla alakalı? Bizim buluşmada bu güneş gözlüklü vatandaş yoktu sanki  kahka536 Kimse foto çekmedi mi?

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğan Abi sen bu köpekli görseli atınca internette daha önce izlediğim bir video geldi aklıma, ya mutlaka izleyin gülmekten gözümden yaş gelmişti. Ben bu kadar profesyonel kullanmıyorum ya, dönüşte can havli ile direksiyon çevirişinde kendimden geçtim :)

http://www.trthaber.com/videolar/bu-kopek-araba-suruyor-12622.html

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Muhahahahhahaha :) aralarında da yorum yapıyorlardır bir taraftan: "Olm kırmızı araba daha iyiydi lan, neyse buna da şükür, az yakıyor en azından" :)

Abi sen bu görseli atınca internette daha önce izlediğim bir video geldi aklıma, ya mutlaka izleyin gülmekten gözümden yaş gelmişti. Ben bu kadar profesyonel kullanmıyorum ya, dönüşte can havli ile direksiyon çevirişinde kendimden geçtim :)

http://www.trthaber.com/videolar/bu-kopek-araba-suruyor-12622.html
video açılmadı burak.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
video açılmadı burak.

İş yerinizdeki bilgisayarların güvenlik ayarlarından kaynaklanıyor olabilir hocam, şahsi bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan mutlaka izleyin bir müsait zamanınızda, cidden muazzam :)