27 Mayıs Salı akşamı buluşma. (:

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: 27 Mayıs Salı akşamı buluşma. :)

Gelen tüm dostlarıma teşekkür ediyorum, çok keyifli bir akşamdı. Sohbet çok güzeldi, bayağı güldük eğlendik.

Bu arada burada gıyabımda konuşulan konuya da açıklık getireyim, Kerem'in 320d'sini ne zamandır denemek istiyordum, sağolsun TEM üzerinde kısa bir tur attık. (Yani süresi kısaydı ama sonradan dediler ki mesafesi uzunmuş)  (:)

Neticede "Aa güzel ivmeleniyor, aa gazın sonunda kickdown için düğme varmış, aa kickdown'u da iyiymiş" falan derken kendi kendime Doğan gaza gelme fazla dedim ve yine de sakin sayılabilecek bir sürüş yaptım. (Yani tamamen bence sakindi, en azından gaza gelmedim, daha ziyade gaza gelmediğimi düşünüyorum)  Ha gece pek birşey görmediğim içinde (biraz ileri miyop artı astigmatım da var sonuçta ha unutmadan renk körüyüm) etrafta pek trafikte yoktu bana göre. Göremediğim birşeyden korkmadığımdan çok keyifli, arabanın tadına vardığım ortalama sükunette bir sürüş yaptım. Ama sanırm Kerem gece benden daha iyi görüyor, onun konuyla ilgili yorumları benimkiyle örtüşmedi. ((:)

Ama şu bir gerçek ki rafine, sürücüsüne keskin hareketlerde güven veren ve parasını hak eden bir araba BMW. Daha önce aklımda yoktu ama dün geceden itibaren neden en kötü bir 3.30xi olmasın ki dedim kendi kendime. (:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hahas 3.30xi mi..?
Aman doğan seviyoruz seni yapma.
Bidahaki sefere harun abinin arabasini test edersin  011zaa

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Hahas 3.30xi mi..?
Aman doğan seviyoruz seni yapma.
Bidahaki sefere harun abinin arabasini test edersin  011zaa

BMW gönlümün hassas bir yerine temas etti Bülent. Bu teması 3.30xi ile ciddi bir mıncıklamaya çevirebilirim. (:)

Harun hocamın arabası gazlamak için değil yavaş yavaş gidip dikkat çekmek için birebir. (:)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

kerem abi niye dogan abime test sürüşü yaptırdın bmw hic iyi iz bırakmamış dogaan abide:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
kerem abi niye dogan abime test sürüşü yaptırdın bmw hic iyi iz bırakmamış dogaan abide:)

Valla kafamı karıştırdı Emrahcım. :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:

Aslında Doğan daha çok beni test etti diyebilirim Emrah, kalp krizi felan geçirmediğim için testten başarı ile geçtim kalbim sağlammış :D

onur.ckmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Aslında Doğan daha çok beni test etti diyebilirim Emrah, kalp krizi felan geçirmediğim için testten başarı ile geçtim kalbim sağlammış :D
Ama kalp krizini tetikleyebilecek bütün bulgular vardı :)
Çok şanslı biriyim neyseki ben yokken yapmış benim aracın testini yoksa beni komalık kaldırırdınız o akşam :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:

Sakin sürdüğümü düşünüyorum ama kendimden şüpheye düşmek üzereyim. (:)

Halbuki ne güzel bir yandan da sohbet ediyorduk hem? :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

onur.ckmk link' Alıntı:
Ama kalp krizini tetikleyebilecek bütün bulgular vardı :)
Çok şanslı biriyim neyseki ben yokken yapmış benim aracın testini yoksa beni komalık kaldırırdınız o akşam :)

Niye, seninkinin de son halini İstanbul şartlarında test ederim. Hiç sorun değil. (:)