28 Mart Pazar İzmir Çiçekliköy Kahvaltı organizasyonu...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
saati ileri şimdiden aldım =) 10.30da ben vebaşta olurum umutla arkalı önlü cıkarız zaten bız

Nokia telefonun varsa almaysaydın :) Nokia'lar otomatik alır. Bu sefer 1 saate erken cıkarsın :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben hastanedeyım aksam 7den berı su andada cepten grıyorum zaten.dedem cok kotu rahatsızlandı yogun bakımdayız ben yarın su durumda olursa bırakıpta gelemem hak verırsınızkı. Bensız garıp olcak ama lutfen anlayıs gosterın. Ben yrn szlerı elımden geldıgınce ararım sımdıden afıyet olsun bnım ıcınde eglenın...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaslar ben hastanedeyım aksam 7den berı su andada cepten grıyorum zaten.dedem cok kotu rahatsızlandı yogun bakımdayız ben yarın su durumda olursa bırakıpta gelemem hak verırsınızkı. Bensız garıp olcak ama lutfen anlayıs gosterın. Ben yrn szlerı elımden geldıgınce ararım sımdıden afıyet olsun bnım ıcınde eglenın...

geçmiş olsun inşallah önemli bir şey yoktur. Acil şifalar dilerim.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buruk bi kahvaltı oldu açıkcası aklımız çağrıdaydı..herkese tesekkur ederız fotoları koyar sınan ve savaş abi..

şenolatbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim geçmiş olsun yapılacak bişey varsa yardımcı olalım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Toplantımız Uğur'unda söylediği gibi buruk geçti. Çağrı kardeşimizin dedesi maalesef vefat etmiş. Kendisine ve ailesine baş sağlığı diliyoruz. Merhumun cenazesi yarın öğle namazını müteakip Bostanlı Beşikcioğlu Cami'sinden kaldırılacaktır.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Toplantımız Uğur'unda söylediği gibi buruk geçti. Çağrı kardeşimizin dedesi maalesef vefat etmiş. Kendisine ve ailesine baş sağlığı diliyoruz. Merhumun cenazesi yarın öğle namazını müteakip Bostanlı Beşikcioğlu Cami'sinden kaldırılacaktır.

Nefret ediyorum bu Tekirdağ'dan ne zaman gidecek olsam, Önemli hiç bir şeye katılamyorum. Başın sağolsun Çağrı allah geride kalanlara sabır versin

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
başın sağolsun Çağrı, sabah aradığımda öğrendim, gitmesem dedim ama mutlaka haberi olmayanlar vardır diye düşündüm, en azından orda toplanan ekiple beraber başsağlığına geliriz dedim ve öyle de oldu :/ tekrar başın sağolsun kardeşim

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı başın sağolsun kardeşim, dedemize Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun .