2nci el araç problemi

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Bir konuda bilgi danışmak istiyorum. 6-7 ay önce ikinci el landrover freelander td4 aldık. 2004 model. 155 bindeydi. aracı muayene götürdük geçenlerde araç iki sene önce o kilometredeymiş. Galeriden almıştık. Acemiliğe geldi birçok yere baktırmamıza rağmen kilometre oynama olayı hiç aklımıza gelmemişti. Şİmdi maddi açıdan sıkıştık. Aracı satsak bizim ustumuze kalıcak bu kilometre oynama olayı. Galericiyi aradık geri al arabayı diye param yok diyor. Dava açsan bir iki sene sürüyormus. O da pek cozum degil. Adama tamam paran yoksa bize dizel otomatik bi araba bul 25 bin civarlarında ustunu ver dedik. (40bine almıstık arabayı) Adam bakınıyorum falan diyo ama belli gecistiriyor. Bir önerisi olan var mı? En son adamın elindeki arabalardan biriyle kafa kafaya takas edelim biz onu satalım diye bir fikir oluştu ben de ama onu da adam kabul etmez işi yokuşa sürecekya. biraz uzun oldu ama yardımlarınızı bekliyorum.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2nci el araç problemi

Bu yüzden 2. Ele uzak bakıyorum sadece tanıdık birinden almak lazım km göremiyorlar onu sadece adamdan servis kayıtlarını isteyerek takip edebilirsiniz galerini tanıdık değilse almaz o aracı maalesef biraz zararla satmak zorunda kalacaksınız

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Aracın gerçek kilometresine baktırdınız mı?

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence o galericiyle iş yapılmaz.Zaten ilk işinizde size dürüst olmamış.Tekrar ondan medet ummayın.Aracın motorunda bir sıkıntı yoksa,genel olarak araçta yıpranmışlık da yoksa ciddi olan ilk müşterine istediğin fiyatla,müşterinin istediği fiyat arasında uçurum da olmamak şartıyla ver gitsin derim.Galeriden ASLA araba almamalı.  general_Shame_on_you

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tanıdıktan olmadıktan sonra ikinci el araba çok riskli