3 ay oldu klima komprosörüm hala gelmedi... ne yapıcağımı bilmiyorum.

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaka gibi ama 80 küsür gün oldu hala klima komprosörüm gelmedi. daha önce de aynı konuyu açmıştım o zaman 1 ay geçmişti. şimdi ise nerdeyse 3 ay oldu. çıldırmak üzereyim. izmir fabrikayı defalarca aradım bekleyin dediler. en son aradığımda da ocağın 2. haftası geleceğini söylediler. bugün yine aradım bana hala Almanya da olduğunu söylüyolar. bu ne demek... insanları resmen kandırıp oyalıyolar. o kadar soğudum ki şu opelden bir daha asla ve asla opel almayacağım. her gittiğim yerde de bu yaşadıklarımı anlatacağım. bizim bu formda aynı sorunu yaşayıp da 20 gün gibi kısa bi sürede halleden arkadaşlar var. benim neden böyle uzadı anlayamıyorum bi türlü... yarın tüketiciler birliğine gideceğim şikayet etmeye. başka ne yapabilirim bu hususta. lütfen yardım çok huzursuzum...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3 ay oldu klima komprosörüm hala gelmedi... ne yapıcağımı bilmiyorum.

Benim arabamda da klima kondansatörü arızalıydı, 3-5 güne gelir demişlerdi ama 3.5 hafta sonra aradılar geldi parça aracınızı getirin diye. Hadi Almanya'dan geldiği için faszla birşey demedim ama sizin 3 ay gerçekten anlamsız ve anormal bir süre. Bayiden herhangi bir oyalamayı anlıyorum ama Torbalı'nın ürünle ilgili doğru dürüst bilgi ve zaman vermemesi çok ayıp.

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen öyle. ocağın 2. haftası dendi hala Almanya da ne denebilir ki... :(

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

gencebay25 link' Alıntı:
aynen öyle. ocağın 2. haftası dendi hala Almanya da ne denebilir ki... :(

Bana 3-5 gün dedikten sonra 3.5 haftada teslim etmelerine istinaden size de 3-5 takıntıları nedeniyle 3.5 ayda teslimat yapabilirler mi ki? :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun tekrardan. Gm yi arayıp iletişime geçtiniz mi peki?
Gerçekten zor bir durum. Benim aracımın klima kondansatörü bir hafta için İzmir'den geldi ve değişti
ama benim garanti değil de aracın ön kısmında küçük bir hasar olmuştu onu da değiştirmek gerekiyordu o yüzden
kasko kullanılarak değişti acaba garantiden değiştiği için mi bu kadar uzun sürdü
Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaş bu parçanın garanti kapsamında çıkarılacağı gibi bir cümle kullanmıştı
böyle olma ihtimali var mı diye de aklımdan geçmiyor değil ama kesin bilgilere ulaşmadan da yorum yapmak istemiyorum

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet ben de garantiden çıkacağını duymuştum. telefonda sordum öle bi şey yok dediler. resmen oyalıyorlar yaa. akşam servisi aradım sipariş kodu değişmiş belki o sebepten olabilir dediler. yarın tekrar arayacağım bakalım ne olacak.