3. Ege buluşması

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba üstadlar aradaslar oalsi opel yaz bulusmasi vardi cesmede. uzun zamandir forumu takip edemedim son durum ne oldu hangi asamada olacakmi filan bilgi verirseniz sevinirim ayrica cesme de oturan bir arkadasimin tanidigi tekneyle adalara turlar yapiormus fiyatlara yemekte dahilmis fiyatini sordum 30 ytl dedi ama fiyata indirim yapabilecegini 20-25 ytl olabailecegini söyledi egerherkezde isterse orgnizasyonu yapalim ayarlayalim fikirlerinizi bekliorum kolay iyi aksamlar

geçensene yazılmış olmasına karşın bence fikir süper.çeşmede buluşup yat turu atmak harika olacağına eminim.konuyu canlı tutup izmirdeki üyelerimizin girişimi ile ancakbu buluşma organize olur.hadi izmir kalk hadi.uyanda yatla balığa gidelim...
:pon::alkis:

serif35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.torbalispor.org.tr
Konu Geçen sene açılmış ama Egenin incisi İzmir' de Güzel bir Toplantı Düzenlenebilir tabiki site yönetiminden gerekli izinler alındıktan sonra

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yönetim takp ediyordu bu organizasyonu ama ne olduysa yarım kalmış.

Di@BLO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir buluşma olursa bende varım. hatta yer seçiminde yardımcı olabilirim.

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İZMİR tayfası bence arasında bir kaynaşsın,

hemen arkasından da OPELIM.NET için, 4. Yaşgününde GENEL BULUŞMAMIZA katılsınlar istiyoruz artık ;)

Bu konuda da bi org. olmanız gerekiyor ;)

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçensene yazılmış olmasına karşın bence fikir süper.çeşmede buluşup yat turu atmak harika olacağına eminim.konuyu canlı tutup izmirdeki üyelerimizin girişimi ile ancakbu buluşma organize olur.hadi izmir kalk hadi.uyanda yatla balığa gidelim...
:pon::alkis:
Temmuz 1 çeşmedeyim bana uyar :D:D:D

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
şu ege toplantısı olayını pazar'a denk getirsek olmuyormu malum çalışan insanlarız yani :) ????