3 viteste gaza basmayınca titreme :(

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl oldu bilmiyorum ama hiç bir viteste öyle birşey olmuyor 3. viteste bayır aşağı inerken gaza basmadığım da titreme oluyor gaz verdiğimde ise titreme kesiliyor vites kolunda diğer viteslerde böyle birşey olmuyor neden acaba :S:S

Aheste

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3e atıp pedallarla ilişkini kesiyosun deme:D bende yapıyorum onu sapıtıyo araba devir görmüyo araba ondan yapıyo sanırım 4e atınca kesiyo

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok öyle degil hani bayır asagı 60 la faln ınerken vites 3 te gaza basmadan giderkentopuza elımı atıyorm tıtreme var araç hızlanıyor ve 4 e taktıgımda tıtreme yok yada daha yavaş ınerken 2. vitestede titreme yok

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
neden 3. vites gaza basmıyorsunuz eğer komprasör yapmak istiyorsanız sizde 2. viteste yapın araba 3. viteste devrini almassa tabiki titrerne yani oyuncak motoru gibi çalışsın istiyorsunuz

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet , 2 vitesde kompresör e bındırın daha mantıklı 3.vıtesde ınerken yokus asagı vitesin gereken hızıyle ınmedıgınız ıcın tekleme yapıyor, yanı arac stop etme aralıgında kalıyor... eger 2.vıtesde de aynısını yapıyorsa motorun hava almasında bır sıkıntı vardır..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devir düşükse titreme yapabilir. Düşük devirde mi yapıyor bunu? Eğer düşük devirde yapıyorsa 4 ve 5. viteslerde de yapar.

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar anlamak ıstemıyorsunuz galıba devır düşük faln degil 3 viteste 2700 devırde faln tıtreme yapıyor dıyorum bayır asagı araç hızalnıyor zaten kendısı 4e taktıgımda da normal yani amacım komprasör falan degil yeterlşi hızda duz yolda gidierkende ayagımı gazdan cekınce vıtes kolu tıtrıyor