30.000 km bakımı fiyat..

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 30.000 km bakımı fiyat..

firakog link' Alıntı:
bugun 30 bin bakımını yaptırdım arkadaslar samsundan en son 510 aldım çorumdan 600 kafam attı özel bi opel servisine gittim bende garantisine bi ay vardı hiç gözüm görmedi toplamda 150 liraya bakımı yaptırdım 450 lira cebimde kaldı arkdaslar polen filitresini değiştirmedik filitre iyi durumda diye birde mazot flitresini değiştirmedik bu bakımda gider dedi usta boşa değişmeyim dedi castrol yağ koydular yağ,hava vs. flitreleri değişti fren hidroliği kontrol edildi sıkıntı yok oh be dunya varmıs gerekli gereksiz herseyı degıstırıolar
En güzelini yapmışsın kardeşim, hayırlı olsun

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

firakog link' Alıntı:
bugun 30 bin bakımını yaptırdım arkadaslar samsundan en son 510 aldım çorumdan 600 kafam attı özel bi opel servisine gittim bende garantisine bi ay vardı hiç gözüm görmedi toplamda 150 liraya bakımı yaptırdım 450 lira cebimde kaldı arkdaslar polen filitresini değiştirmedik filitre iyi durumda diye birde mazot flitresini değiştirmedik bu bakımda gider dedi usta boşa değişmeyim dedi castrol yağ koydular yağ,hava vs. flitreleri değişti fren hidroliği kontrol edildi sıkıntı yok oh be dunya varmıs gerekli gereksiz herseyı degıstırıolar

Çok iyi olmuş :) Ben 30.000 bakımında verecekleri fiyata göre garantiden çıkartmayı düşünüyorum. Dışarıda yaptırırım. 15.000'de yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi için Ankara'da en uygun fiyatı veren REİS otoda 409 TL vermiştim. 30.000'de bujiler falan da değişecek rahat 700-800 derler. Araç 1.6 115

deathrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firakog link' Alıntı:
Benim aracın 15 binde mazot filtresi değişmesine rağmen ben tekrar değiştirdim..
Ülkemzideki mazotun kalitesi,istasyonların depo temziliği,tankerlerin temziliği çok kötü..
Aracınıza uzun zaman binecekseniz..Mazot filtrenizi değiştirmenizi öneririm..

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deathrider link' Alıntı:
Benim aracın 15 binde mazot filtresi değişmesine rağmen ben tekrar değiştirdim..
Ülkemzideki mazotun kalitesi,istasyonların depo temziliği,tankerlerin temziliği çok kötü..
Aracınıza uzun zaman binecekseniz..Mazot filtrenizi değiştirmenizi öneririm..
bir mazot flitresi 70 bin km kadar gidiyormus biz sadece 25 bin km kullanıcaz inanın hepsi para tuzagı o flitrenin değişmemesinin bi zararı olmayacgını iyice sordum içim rahat

tuok34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugun ben sordum odak topkapiya 740 tl istediler aracim 2013model 1.3 dizel sport 23.000 de garantiden cikmasin diye serviste yaptirayim dedim fiyat bu cikti ayni parcalarla yagi disarda sordum 330 tl istedi parcaci.. kararsiz kaldim.. degisek parcalar ise;
yag filtresi
yakit filtresi
polen filtresi
hava filtresi
yag
fren hidrolik yagi

mehmety

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ARKADAşLAR S֖YLEDİğİNİZ FİYATLAR ACAYİP DERECE KAZIK İSTANBUL SANCAKTEPE KEMAL T֜RKER DE DAşTANLAR OTO VAR KUZENİM BENİM YAG POLEN HAVA 5 30 CASTROL YAG  HEPSİNE 130 TL VERDİM HADİ BANA KIYAK YAPTI SİZE DE OLURU NE BİLİM HERHALDE COK COK 180 200 DER İşCİLİKLE BİRLİKDE HAMİ USTA şİDDETLE TAVSİYE EDERİM.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fren hidroliği neden 2 yıl süreli acaba ? piyasadaki araçların en az % 95 i değiştirmiyor ! ömrü 2 yıl deniyor hep !!

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batu link' Alıntı:
fren hidroliği neden 2 yıl süreli acaba ? piyasadaki araçların en az % 95 i değiştirmiyor ! ömrü 2 yıl deniyor hep !!

fren hidroliği değişmez, kontrol edilir, eksiği varsa tamamlanır. hidroliğin ,çalışma koşullarına bağlı kalmak suretiyle özelliğini yitirmeye başlama süresi, minumum 3 yıldır.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yetkili servislerin hepsi 2 yılda değiştiriyor.. Mercedes BMW dahil.. ama bana sorarsanız 3 bile az.. ama tabiki bilimsel olarak bir açıklaması vardır.. dereceleri düşüyor deniyor.. şuan piyasadaki araçların çoğu daha fabrika hidroliklerini kullanıyorlar..

jarmenkell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

az önce geldim Bursa neskar Servis 2013 1.3 Sport 10.500 km de ilk bakıma 700.38 TL ödedim  :(