30-37 bin arasi sifir araç tavsiyeleri

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel düşünceniz varsa vw polo da olabılır gecen hafta 37200 dü son zamlarla 38500 oldu aracı alalı 1.5 ay oldu benim ilk depoyla 880 ikinci depoyla 960 km gittim şehiriçi 1.6 olduğu için ivmelenmesi de iyi yalnız donanım yok.

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polo yü galeride de inceleme imkanım oldu ama dediğiniz gibi donanım olarak boş. Octavia nasıl bilgisi olan var mı ?

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra için 90'lı yıllarda çıkan araç denmiş ama h kasaların üretim tarihi 2004. ve c segmentinde dizel olarak o fiyatlara bulabileceğiniz en dolu araçlardan birisi.

denmiş deme bugra demiş de;)

astra g den bahsediliyor sandım...

corolla 2.elde en az kaybeden araç +5bin tl imkanı varsa 1.6 çok güzel olurdu.

biz gecen sene vectra gt sorun çıkarınca bir bütce oluşturduk tam corolla 1.6 sını alacak kadardı(daha önce hiç toyota kullanmadık biraz önyargılıydık), siparişi verdik aracın gelmesini beklerken toyota hakkında heryerde olumlu yorumlar alınca almısken dizel olsun dedik farkını krediyle falan halledip aldık.

yani işin özeti toyota söz konusu olunca biraz fedakarlık yapılabiliniyor, araclar neredeyse sorunsuz, servisler çok titiz, en ufak sorunda parcasını değiştirirler , 5 yıl garanti
şuanki motorlarda 1.6lt 132hp galiba

Son düzenleme:

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su an Toyota ağır basıyor zaten dizelleri çok pahalı bana gelmez yani onun için 1.33 ü düşünüyorum. Toyota kullanan her kes çok memnun genelde sanayinin yolunu unuttuk diyorlar ikinci el piyasasida baya iyi tek endişem o motorun corolla ya yetip yetmeyeceği

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak ettigim bı konuda bayilerle pazarlık yapılıyor mü ekstra bı indirim uyguluyorlar mı yada hediye alma durumunuz falan oluyor mu

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlla otomobil sınıfımı olması gerekiyor? O fiyatlara fiat dobloda alabilirsiniz, uzun yol gideceğim diyorsunuz. İnanın doblo ile uzun yolda çok zevk alırsınız... Motor seçeneği size kalmış 1.3,1.6 veya2.0 dizellerinden seçin bir tane.

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet sıfır araç düşünüyorum bugün gazetede astra 3 un fiyatında indirim olduğunu gördüm o fiyata o kadar donanımlı başka araba bulamam herhalde o yasa corolla olacak tercihim

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben olsam garantili 2010 yada 2011 ikinci el araçlara bakarım.tabiki bu benim fikrim.İllaki sıfır olacaksa astra h 13. cdti diğerlerine göre daha iyi diyebilirim...

canmania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün c4 gördüm beni çok etkiledi hoş tasarım yapmışlar fiyatta uygun tek dezavantajı citroen olması Fransız yerine bir Alman otosu olsa hiç düşünmeden alırdım