37.000 TL bütçe ile alınabilecek sadece Alman spor araç tavsiyesi

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-red-d-sport-135019558/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-de-cam-tavanli-corsa-d-sport-131562365/detay

bence bu corsalar güzel... hem dizel hem görüntü 10 numara iyi desteklenmeyle harika performans veren araçlar...

bundan 10 gün önce deseydin İstanbuldan muğlaya giden şimdi tekrar istanbula gelen 2007 boyasız kazasız 8000 km dizel corsa sport TL corsa vardı

ikinci ilandaki kırmızı corsa benimde çok hoşuma gitti ne yalan diyim , araç alacak olsam favori ilanlarıma eklerdim mutlaka :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci ilandaki kırmızı corsa benimde çok hoşuma gitti ne yalan diyim , araç alacak olsam favori ilanlarıma eklerdim mutlaka :)

TL Corsa aslında kırmızılar içerisinde en iyisidr ama maalesef sahibi şuan satmıyor :)

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temız cooper gp bul al bıtane yada s :) ama temız olsun :)
sahıbınden de bı tane astra opc var fıyatı uygun onu degerlendırmezmısn ?

Cooper'ın kullanıcı profilini beğenmiyorum. Tarzım değil yani :)

Opc linki var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-red-d-sport-135019558/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-de-cam-tavanli-corsa-d-sport-131562365/detay

bence bu corsalar güzel... hem dizel hem görüntü 10 numara iyi desteklenmeyle harika performans veren araçlar...

bundan 10 gün önce deseydin İstanbuldan muğlaya giden şimdi tekrar istanbula gelen 2007 boyasız kazasız 8000 km dizel corsa sport TL corsa vardı

Corsa'nın sınıfı uygun değil, çok teşekkürler.

Kesinlikle öyle. Ayda 200-300 lira kira verir gibi.

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CLK'ya kafayı taktım yine. Var mı daha önce CLK tecrübesi yaşayan?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
320 olmadığı sürece keyif veren bir araba değil,cabrio veya coupe olsun bir ruh taşımıyor,zamane mercedes i gibi ihtiyar karaktere sahip...clk bana 55 yaşındaki bir iş adamının zamparalık arabası gibi geliyor.kuvvetli bir makina yok,rezil bir ses var ve ne yaparsan yap clk dan ses alamıyorsun....tek tük manuel vites...piyasa zayıf..
tabi yeniler hariç...

ben üzerine basa basa e 46 derim...
hele 2002 sonrası 20 olursa tadından yenmez...18 i bile idealdir...hatta karardır...gaz felan takmadan gönül rahatlığıyla ve problemsiz binilir...

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
320 olmadığı sürece keyif veren bir araba değil,cabrio veya coupe olsun bir ruh taşımıyor,zamane mercedes i gibi ihtiyar karaktere sahip...clk bana 55 yaşındaki bir iş adamının zamparalık arabası gibi geliyor.kuvvetli bir makina yok,rezil bir ses var ve ne yaparsan yap clk dan ses alamıyorsun....tek tük manuel vites...piyasa zayıf..
tabi yeniler hariç...

ben üzerine basa basa e 46 derim...
hele 2002 sonrası 20 olursa tadından yenmez...18 i bile idealdir...hatta karardır...gaz felan takmadan gönül rahatlığıyla ve problemsiz binilir...

Düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. CLK'yı beğenmeyi ilk defa görüyorum. Birçok kişi w208 eski kasayı daha çok beğeniyor. Daha önce kullandınız mı 200 ya da 320?

Piyasanın zayıf olduğunu da ilk sizden duyuyorum. Son 2 aydır takip ediyorum, temiz araçlar ya bir gün duruyor, ya da iki gün.

E46 için bir genelleme yapmak istemiyorum ama Ankara'da çakal ve sanayici arabası haline geldi. Forumda e46 sahipleri varsa kusura bakmasınlar lütfen. Her e46 kullanıcısı öyle olacak diye birşey yok. Bazılarını görüyorum, son derece düzgün insanlar. Ama maalesef çok nadir.

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et