406 coupe

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldınmı satamazsın...
son sahibi olursun haberin olsun...

Erman abiye katılıyorum 28.000 ytl buna vereceğime bertone turbo alırım paşalar gibi en kralına binerim;)

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
406 coupe dedinmi durucan bertoneye tek alternatifim couplerde...vectra için dediğin doğru bence 45 den sonra belki :) bertoneyi almadan önce çok araştırdım 1. cisi en ufak 2.0 motoru vergi çok yakıt çok .hadi dedim hallederiz.ama 7 sene bi pejo servisinde çalışan bir ustamla konuştuktan sonra sildim gerçi hala ara ara bakarım satılıklara bu aracım kmsi süper derim emsallerine göre o yüzden bu fiyat zaten.neyse dedim ustaya usta bu 406 coupe pininfarina azcık iyidir dedim 206 dan dediki 106 da aynı 607 de... ayrı bi banttan çıkmıyo dedi.yaw olurmu dedim o zaman alda sık görüşelim dedi...bide kime danışsam opele pejo değişilmez belki bmw ye değişilir dediler... yani sonuç %100 al duygusal (çünkü çok baba bi tasarım ve görüntü) sakın alma mantığın sesi....

savagi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede coupe araç kullanmalısın,ve bu konuda tercihin astra coupe olmalı :)

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet araba hoş ama astra coupe 2.0 turbo ya bi bak derim kararını etkileyecektir.... opel fun i olduğu için herkesin bunu demesi normal gelebilir ama kendi markamız olduğundan değil araba gerçekten 406 dan daha iyi her yönden(performans+şekil+alman güvenliği ve konforu vs.. vs.. )
vectra lar içinde de gençlere en yakın olan b serisi gibi geliyor bana

Son düzenleme:

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tasarım oldukca hoş.
yanlız kafama takılan su ki 2200 motor bir araç için yetersiz bir performans sunuyor sanki.bundada agırlıgının etkisi büyük diye düşündüm ama bu arabada bu ağırlığı yapan ne.1434 kilo 4 kapı binek arabadan bile daha agır.
yani daha fazla vergi ve yakıt parsı verilecek ama buna degecek bir performans alınamayacak.bu yüzden ben olsam almazdım

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
986.00 YTL vergisi var yıllık. Coupe olmasına rağmen normal 406'dan daha uzun.. 1400 kilo 160 küsür beygirin 1350 kilo 100 beygirden çok daha iyi olacağını düşünürsek bana fazlası ile yeter zaten. Turbo gibi bir merağım yok, olamazda :) 3,0 v6'sı var o daha keyiflidir tabi ama lpg'ye bile yetişilmez onda :D
Sabah işe giderken galeriye uğradık iş yerinden bir abimle kendisi daha önce 406 sedan kullanmış ama bunu görünce yinede benim gibi hayranlığını gizleyemedi, bende kendimde bir sorun yokmuş diye teselli buldum :rolleyes:
Yan canıma asılan expertiz raporu her şeyin sonu oldu ama, biri hariç tüm çamurluklar ve kaput boyalı...
The End..