46.000km orjinal vectra b , Amiral Gemisi

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah,böyle araçlar alındığında bizde mutlu oluyoruz kazasız belasız günlerde kullanın

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah.. Eski sahibi binmemiş de yanında yatmış sanırım :)

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah güle güle binin arabaya hasta oldum buna binmek zevk olmalı bizimde kmsi şükür çok düşük ama gezmiş araba ve bu kadar orijinal değil bu arabaya detailing yapmak isterdim :D orijinal bir şekilde modifiye edilse çok güzel olur mesela gözüme çarptı 4 bijon 5 yapılabilir komple orjinaline sağdık kalınarak deri döşeme deri direksiyon vb. gibi şeyler

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin gibi düşünüyorum bende.. orjinaline sadık kalarak oynayacağım ama kıyamıyorum henüz :) eski sahibi çok güzel saklamış gerçekten.. binmemiş.. umarım bende aynı şekilde muhafaza ederim arkadaşlar. değerli yorumlarınız bana yol gösterecektir. ben ilk kez opel kullanıyorum. gönül isterdi ki sunrooflu cd paket olsun ama ne yapalım kaderde gl olması varmış :)

kivici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan bende vaktiyle çok aramıştım düşük km temizini 78 binde bulduğumda emsalerinden 2000 tl fazla verip almıştım şimdi 92 binde vectranın yeri başka tabii cd olunca daha bi keyif veriyor.

raman77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin gibi düşünüyorum bende.. orjinaline sadık kalarak oynayacağım ama kıyamıyorum henüz :) eski sahibi çok güzel saklamış gerçekten.. binmemiş.. umarım bende aynı şekilde muhafaza ederim arkadaşlar. değerli yorumlarınız bana yol gösterecektir. ben ilk kez opel kullanıyorum. gönül isterdi ki sunrooflu cd paket olsun ama ne yapalım kaderde gl olması varmış :)
bu orjinallikte olan araca orjinal bir bedel ödenmiştir. kaç liraya aldınız sizce sakıncası yoksa

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b719hh.jpg

2q1h16e.jpg

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah nazar değmesin gerçekten çok güzel bişeymiş ya :) Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın hocam. Bu arada fiyatını bende çok merak ettim sakıncası yoksa banada pm atarmısınız?