5 Şubat 2011 - 1. İzmir Buluşması

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

wehrmacht

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 5 Şubat 2011 - 1. İzmir Buluşması

Bende herkese teşekkür ederim özellikle Istanbuldan gelen Hüsnü arkadaşımıza.

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Merhaba arkadaşlar

Bildiğniz gibi bugün 1.İzmir buluşmasını gerçekleştirdik ve önceliklede katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Havanında şaşırtıcı derecede sıcak olması bizi dahada mutlu etti adeta kışın ortasında yaz yaşadık diyebiliriz :)
Bugun inanılmaz keyif aldım buluşmadan, çok değerli insanlar tanıdım hepsi gerçekten çok özel çok neşeli ve birbirinden iyi, katılımın çok olması yada az olması gerçekten hiç aklıma gelmedi çünkü çok eğlendik, gün yetmedi diyebilirim.
Buarda özellikle Sn. drwaverunner ve Sn. erdeme teşekkür ediyorum bizi kırmayıp istanbul ve balıkesirden geldiler.

saygılar

PS: Resimleri en kısa sürede foruma ekliyeceğiz

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biraz sabır esas foto ve videoları ekleyeceğiz
müthiş pozlar yakaladık paylaşacağız
çok keyifli ve eğlenceli bir gündü iyi ki böyle bir buluşma düzenledik
sayın drwaverunner, Gokhan, Volkan, Erdem, taner, avukatakın ve wazdano beyler ile
tanışmak büyük bir zevkti benim için
detayları en kısa sürede paylaşacağız..
saygılar

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

katılım az olmuş, insignada fazla sırıtmamış dancee

Seyyah1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olsun arkadaşlar katılım az olsada bu bir başlangıçtır..Tebrik ediyorum hepinizi,fotoğraflarıda merakla bekliyorum.İzmiride özlemiştim biraz içimiz ısınır :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başlangıc ıçın gayet ıyı bır sayı bence... bu arada vıdeo demıssınız beklıyorum:)

facomx1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Başlangıç için güzel bir buluşma olmuş bundan sonra daha büyükleri olacaktır buna inanın  bravoo

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Katılan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.İlk katılım olmasınına rağmen herşeyiyle tatmin ediciydi.Güzel ve zevkli bir gün geçirdik kısacası. greatt

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Yeni kendime gelebildim arkadaşlar :)

Buluşmayı kazasız belasız güzel bir şekilde tamamladık.

Bu buluşma için zaman ve emek ayıran herkese çok teşekkür ederim. İzmir'de çok güzel bir havada çok güzel birgün geçirdik. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadık.

Sn. HaKaN ve eşi, NewPa1n, GöKHaN, erdem, taner - eşi ve minik bebeği, wazdano ve beraberindekiler, opel izmir, avukatakın sizlerle tanışmış olmak gerçekten çok keyifli idi. Yazılarınızın uslubundan zaten keyif alınacak kişiler olduğunuzu biliyordum ama tanışınca da düşüncemi perçinlemiş oldum.

Katılıma araba sayısı olarak değil, buluşmanın içini ne kadar doldurduk diye bakıyorum ve fazlasıyla kafamdaki gibi oldu ve en önemlisi kazasız, belasız tamamlandı.

Darısı diğer buluşmaların başına diyorum. Evet bu iş biraz fedakarlık ve emek istiyor. Fotoğraflara videoalara bakmak da daha sonra buna keyif katıyor.

Ben de fotoğrafları düzenledikten sonra Sn. NePa1n'a ileteceğim.

Bu arada İstanbul - İzmir yolculuğuna başlamadan depoyu fulleyip km'yi sıfırladım ve büyük bir sabır göstererek 90km/sa hıza cc ile sabitledim ve İzmir'e vardım. Şehir içinde dolaştık gezdik ve sonra geri dönüşe geçtiğim anda 676. km'ye geldiğimde istasyona girdim ve tekrar depoyu fulledim. Sonuç:

38.96 lt (158,89 TL) ile 676km yani 5,76lt/100km ve Astra J ile tanışmamız böyle başladı :)