5 Temmuz Opelim.net 5 yaşında Bolu Abant Buluşması

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim finallerim 25 inde başlıyor bu hafta öğrenirim kaçında bittiğini daha program açıklanmadı fakat muhtemelen 5 inde bitmiş olması gerekiyor.Ben şahsen gelmek istiyorum : dediğim gibi,İzmirdende niyetli çok arkadaş var.

Peki organızasyonu ne şekilde yapıcaz,isterseniz başlığı açalım orada başlayalım konuşmaya ne dersiniz?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim finallerim 25 inde başlıyor bu hafta öğrenirim kaçında bittiğini daha program açıklanmadı fakat muhtemelen 5 inde bitmiş olması gerekiyor.Ben şahsen gelmek istiyorum : dediğim gibi,İzmirdende niyetli çok arkadaş var.

Peki organızasyonu ne şekilde yapıcaz,isterseniz başlığı açalım orada başlayalım konuşmaya ne dersiniz?

Eşimin finalleri de 25 ocakta başlıyor, 5 şubatta bitiyor diye biliyorum (9 Eylül Ü.için).

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bende takvvimden baktım aynen o şekilde olması lazım ama işte bizim okula belli olmaz ondan dedim akademik takvimde başlangıç var bitişi bulamadım öğrenicem bu ahfta :) Geçen sene temmuz ortasında bitti okul bu sene ilk defa finaller öncesi 10 gün boşluk yapmışlar ama vizeleri 5 günde geçiştirirler.Ondan diyorum belli olmaz diye :D