50.000-55.000 Tl arası araç fikirleri

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize merhabalar

fikirlerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar. 50.000-55.000 arası bir bütçe var alınacak araç dizel ve otomatik vites olacak. c segmenti sedan veya hatchback kasa olabilir. eğer özellikleriyle falan çok harika bi tercih olacaksa b segmentinden de olabilir.

bu kriterlere uygun olarak sizlerin araç düşüncesi hangisi olur? sebepleri neler olur?

bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim hayırdır az mı geliyor arabalar :D

bmw 1 serisi ya da audi a6
biri hb diğeri sedan, keyfine göre..

Son düzenleme:

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
o paraya kendime araba alacak olsam

1- sıfır Corsa OPC
2- 2.el Insignia 1.6T Cosmo
3- sıfır Insignia 1.6T Edition

:D:D

dizel ve otomatik vites işi bozuyor:D
sanırım Fransız bir D segmenti alınabilir bu seçeneklerle

bu paraya alınacak dizel A6'nın km'sini düşünemiyorum:eek::eek::D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50-55 bin tl arasında c segmentinde dizel sedan yada hb alamıycağın araç yokdur ikinci elde yaş kıstasın yoksa mercedes bmw sine kadar alırsın en kralını..

50-55 bin tl c segmenti için çok iyi bir rakam konuşduğumuz d segmenti olsa bazı markaları çıkartıp o zaman biraz daha ince elemek gerekebilirdi ama o fiyata ikinci elde iki üç yaşında bile çok güzel d segmenti full+full dizel araçlar alınır..

o yüzden ben bir tavsiye etmiycem her türlü aracı alırsın..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben furkanın istediği segmentte söyledim yoksa o fiyata ikinci elde düşünüyorsaki ben düşünmesini tavsiye ederim o fiyat güzel bir rakam ikinci elde çok güzel şeyler alabilir..
o paraya her segmentten ve kesimden araç alabilir c d e suv mpv v.b rakam güzel..
50-60 bin diliminde suv larda 2002-2003 range rover dan tutda tabi benzinli :D dizel discoveryisine kadar alır 6-7 yaşında sanırsam .. grand cherooke alınır 3.0 crd :D

güzel bir chrsyler 300c 3.0 crd alınır :D

yani güzel şeyler alır..

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim hayırdır az mı geliyor arabalar :D
yok kardeşim bu bana değil bizim müstakbel kayınpedere :D o alacakta sordu bana bende aklımdakileri söyledim, birde sizlerden fikir almak istedim :D
o paraya kendime araba alacak olsam
1- sıfır Corsa OPC
2- 2.el Insignia 1.6T Cosmo
3- sıfır Insignia 1.6T Edition
spor tarz olmuycak malesef olsa corsa opc kaçar mı hiç :D
50-55 bin tl arasında c segmentinde dizel sedan yada hb alamıycağın araç yokdur ikinci elde yaş kıstasın yoksa mercedes bmw sine kadar alırsın en kralını..

50-55 bin tl c segmenti için çok iyi bir rakam konuşduğumuz d segmenti olsa bazı markaları çıkartıp o zaman biraz daha ince elemek gerekebilirdi ama o fiyata ikinci elde iki üç yaşında bile çok güzel d segmenti full+full dizel araçlar alınır..

o yüzden ben bir tavsiye etmiycem her türlü aracı alırsın..
hakan abi çok büyük istenmiyor, c segmenti bişey yeter en fazla. birde %95 sıfır olacak. dizel otomatik olduğundan yeni focus eleniyor direkman :( opel astra'nın da otomatik dizeli yok sanırım :( toyota auris veya mazda 3 aklımdan geçiyor. sen yinede söyle bişeyler yav senin aklına hangisi uyar 0 km bu paraya :D
Jipte alınabilir o fiyatlara Captiva vb...
jip çok büyük kalacak :D en fazla c segmenti :D