5000-8000 TL arası hangi aracı tavsiye edersin...!

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mareaların yakıtları-yedek parçaları ve piyasasının o kadarda uygun olmadığını duymuştum ama yinede tavsiyen için saol darkmoon...söylerim bizim hacıya...:)

piyasası o kadarda kötü değil fiyatı uygun olduğu için doluda araba gidiyor en azından büyük şehirlerde gideri var yakışıda 1.6 enjeksiyonlu motoru var o kadar çok yakmıyor normal bir 1.6 kadar yakıyor.. yedek parçayı bilmem ama fiat neticede ne kadar pahalı olabilirki..

tamam ucuz olsun az yaksında arkadaşın canını hayatını ailesinin hayatını o arabanın içine koyucak uno gibi bir araçla 90 la çarpsa bir yere allah götermesin el fatiha.. mareada hiç olmassa airbag abs falan var frene basdınmı araba durur.. uno sürmüşlüğün varsa allah korusun frenler kitlendiğinde nasıl kızakladığını çok iyi bilirsin ondan sonra zaten kontrol falan hak getire..

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasası o kadarda kötü değil fiyatı uygun olduğu için doluda araba gidiyor en azından büyük şehirlerde gideri var yakışıda 1.6 enjeksiyonlu motoru var o kadar çok yakmıyor normal bir 1.6 kadar yakıyor.. yedek parçayı bilmem ama fiat neticede ne kadar pahalı olabilirki..

tamam ucuz olsun az yaksında arkadaşın canını hayatını ailesinin hayatını o arabanın içine koyucak uno gibi bir araçla 90 la çarpsa bir yere allah götermesin el fatiha.. mareada hiç olmassa airbag abs falan var frene basdınmı araba durur.. uno sürmüşlüğün varsa allah korusun frenler kitlendiğinde nasıl kızakladığını çok iyi bilirsin ondan sonra zaten kontrol falan hak getire..

haklısın kardeşim, dediklerin büyük şehir ve uzun yola çıkacak birisi için doğru...ama araç şehir dışına çıkmayacak...ailesi istanbulda, orayada uçakla gidiyor zaten...çocukları da yok...zaten şehir içindede 50 km yi geçecek yol yok ki buralarda...bana 4 ve 5. vitesi kullanmak henüz nasıp olmadı şehir içinde :D ya birileri yolu kazmış kapamamıştır mecburen ağır ağır geçersin çukurdan bi yer sürtmesin diye yada yokuş yukarı çıkarsın...arabanın güvenlikli felan olması da tırt yani burda... ;)
en az kaza yapılan şehirlerin başında geliyor burası zaten...

clubber220

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPEL CORSA 1.4 SPORT veya swing tercih edebilirsin.Ben kullandım parçası ucuz yakıtı uygun hermen elden çıkartabiliyorsun.Tek kapısı vardı bende içi 4 kapı ile ben şahsen tavsiye ederim.Sattığıma bile pişmanım diyebilirim.Kullanımı hem zevkli hemde kolay. 6-8 arası bir rakama alabilirsiniz.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
palio larada bakabilirsiniz o fiyatlara varda çoğu tek kapı yada van tarzı.. 1.2 enjeksiyonlu motor zaten yakıtı üfler parça desen sudan ucuz.. donanım desen gene kötünün iyisi bir airbag şanslıysanız bir abs falan vardır diye düşünüyorum..

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
toyota coralla xl güzel arabalar

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota coralla xl güzel arabalar

bugun bır astsubaydan 93 model toyota corolla 1.3 xl tuplu karburatorlu araba buldu. :) 1 parça değişeni varmış...8000 den aşağı olmaz dıyomuş sahıbı...bugun akşama doğru bakacaktı..bılmıyorum sonuç ne olacak...:rolleyes:

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hem ucuz hem az yaksın hem parcası kolay ve uzcuz olsun diyolarsa brodwey veya bulursa temiz sipring elden cıkarmasıda kolay..tamirci tavsiyesi

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
renault 19ü önerebilrim klimalı ve temiz bir tane buluna bilir parçasıda ucuz enjeksiyonlu alırsanız daha az yakar hb modellerin bazılarında orjinalden kule gergileri bile mevcuttur burdada var mı bilmiyorum:)