55.000 TL'ye Kadar Dizel Araç Önerisi

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Dün itibariyle artık dizele geçmek gerektiğine karar verdim. Sıfır araç önerisi bekliyorum. Beklentilerim dizel olması, donanımın ortalama ya da biraz üstü olması, en az C sınıfı bir araç olması...

Astra J Enjoy Active için 53.000 TL teklif aldım. Donanım gayet iyi.

Citroen C4 için 115 bg'lik en dolu versiyon için 59.000 TL, 92 bg yeterli donanım için ise 52.000 TL teklif aldım. İçime sinmedi açıkçası.

Octavia ve Focus'a da bakmayı düşünüyorum fakat gönlüm hep Astra'dan yana. Fiyat açısından ne dersiniz?

Astra'nın 1.6 dizelinin çıkacağını biliyorum fakat fiyatlar daha da artacaktır. Üstelik ne zaman çıkacağı belli değil. 1.3 dizel yeterli gelir diye düşünüyorum, ne dersiniz? Bir de fiyat nasıl 53.000 TL?

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 dizel yeterli geleceğini düşüünyorsanız bence baktığınız modeller arasında en iyisi astra.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focus dizeller arasında gerçekten en performanslısı bizde eskiden 2008 model 1.6 TDci 110 beygirlik focus vardı resmen yer uçağıydı ancak turbo şarj dinamosu çabuk arıza veren araçlar onun haricinde koltukları biraz sert

Kısacası konfor için astra performans için focusa bakabilirsiniz

saygılarımla

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focus dizeller arasında gerçekten en performanslısı bizde eskiden 2008 model 1.6 TDci 110 beygirlik focus vardı resmen yer uçağıydı ancak turbo şarj dinamosu çabuk arıza veren araçlar onun haricinde koltukları biraz sert

Kısacası konfor için astra performans için focusa bakabilirsiniz

saygılarımla

katılıyorum. Ayrıca focus un son kasasında konfora da yer vermişler. Param olsa düşünmeden alacağım ilk araba. 1 ay boyunca en az 15 farklı 2013 focus sürdüm. hepsi canavar. Ama şunu belirteyim. astra biraz daha az yakar. Focus çok kaçar

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Focus'un Astra'ya eşdeğer donanımlısı titanyum paketi. Fiyat 63.000 TL. İndirimden sonra arada en az 7-8 bin lira kalacak. Değer mi bilmiyorum. Üstelik kullanmadım ama Astra daha konforlu gibi geliyor. Belki Astra biraz daha az performans gösterecektir ama varsın bu olsun sorunumuz...

Yeni Octavia çok hoşuma gitti ama o da aşağı yukarı 60.000 TL civarı. Daha doğrusu bu sınıfta en uygun fiyatlılardan biri olarak kalıyor Astra.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sıdıka rapid ler kaç para?
O arabanında bir albenisi var...

Albenisi varda canerim şöför mahalinden arka camları kontrol edemiyorsun rapidde :D ben gittim sıdıka bayisine test etmek için dedim herhalde şaka yapıyorlar aracın en full modelinde bile 4 cam otomatik evet ama şöför mahalinden arka camlar kontrol edilemiyor yani bir nevi manuel gibi aslında arka camlar :D

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim gibi kasıma kadar sabredip; öğretmen, doktor, eczacı, veteriner bir tanıdık bulup ektra indirimli 1.6, 6 ileri 128 hp. saçının teline kadar donanım dolu bir tane i30 dizel elite alıp keyfine bakacaksın.
hyundai kampanyalarda meslek gruplarına %3 filo indirimi yapıyor. tanıdığın üzerinden arabayı satın alır ertesi gün noterden devralırsın 150-200 lira gibi bir masraf gider tahminen.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
benim gibi kasıma kadar sabredip; öğretmen, doktor, eczacı, veteriner bir tanıdık bulup ektra indirimli 1.6, 6 ileri 128 hp. saçının teline kadar donanım dolu bir tane i30 dizel elite alıp keyfine bakacaksın.
hyundai kampanyalarda meslek gruplarına %3 filo indirimi yapıyor. tanıdığın üzerinden arabayı satın alır ertesi gün noterden devralırsın 150-200 lira gibi bir masraf gider tahminen.

Biraz daha ayrıntılı yazsan sevinirim.