6. Ankara buluşması 22 Haziran Pazar 2014

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 6. Ankara buluşması 22 Haziran Pazar 2014

Arkadaşlar Özgür Bahçede 20 +-3 kişi olarak rezervasyon için fiyat aldım.

Tavuk ızgara şiş 150-170gr
Ortaya salata
İçecek ayran+kola
Künefe
Sınırsız semaver çay

Kişi başı 30 TL olacak.

Benim düşüncem mangal çay vs. gibi işlerle uğraşmayalım. Ortam gayet güzel, birkaç kişi ile görüştüm ızgaraları güzel bir mekan. 30 lira verip yeme-içme ile uğraşmadan sohbetimizi ederiz. Menü ile ilgili görüşleriniz olursa iletin lütfen. Çarşamba veya Perşembe günü rezervasyonu kesinleştireceğiz. Evet arkadaşlar görüşlerinizi alalım.

[img=800x600]https://irs1.4sqi.net/img/general/w...bMdQ46T08bvFnTonvOBNtfPU2pt25jJRGk0.jpg[/img]
[img=800x600]https://irs1.4sqi.net/img/general/w...v7mg0BaooThybQWfn4zCllcTRWPDhO5zkPg.jpg[/img]
[img=800x598]https://irs1.4sqi.net/img/general/w...DOVk5DPCQOp2E1CxeQt2Ya7ccjOxxJDHA7Y.jpg[/img]

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence mangalla vakit kaybetmeyelim. Hazırlan toplan temizle şu bu derken çok vakit harcarız. Onun yerine herkes alsın hostadan dönerini içeceğini, tek eksiğimiz çayımız kahvemiz olur onları da orda hallederiz. Benim önerim budur. Amaç sohbet muhabbet yemek böyle de halledilebilir.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

bugra_06 link' Alıntı:
Bence mangalla vakit kaybetmeyelim. Hazırlan toplan temizle şu bu derken çok vakit harcarız. Onun yerine herkes alsın hostadan dönerini içeceğini, tek eksiğimiz çayımız kahvemiz olur onları da orda hallederiz. Benim önerim budur. Amaç sohbet muhabbet yemek böyle de halledilebilir.
Abi maksat yemeği oturup beraber yiyelim yoksa evde de yer geliriz  :) Ayrıca 15-20 kişilik güzel bir mekan bulmak zor. Pazar günü Mogan çevresinde park yeri sıkıntısı da olacak. Sakin ve özel bir yer için 30 TL çok değil bence.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi maksat yemeği oturup beraber yiyelim yoksa evde de yer geliriz  :) Ayrıca 15-20 kişilik güzel bir mekan bulmak zor. Pazar günü Mogan çevresinde park yeri sıkıntısı da olacak. Sakin ve özel bir yer için 30 TL çok değil bence.

Mustafa bence de sakinliği olması güzel,siz ne derseniz ben her ortama varım....

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana fark etmez Mustafa :) 30 TL yi çok bulmassa millet gidelim :)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

bugra_06 link' Alıntı:
Bana fark etmez Mustafa :) 30 TL yi çok bulmassa millet gidelim :)
Abi 30 lira çok değil, döner ekmek 10, 2 çayda 5TL eder, gideceğimiz yerde 5 lirada otopark etti 20 TL  :) Tavuk şiş,salata,içecek üzerine künefe ve sınırsız semaver çaya 30 lira çok değil. Hepsini geçtim mekan sakin ve sessiz bir yer kafa dinleriz. Halka açık yerlerde bu rahatlığı bulamayız.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi 30 lira çok değil, döner ekmek 10, 2 çayda 5TL eder, gideceğimiz yerde 5 lirada otopark etti 20 TL  :) Tavuk şiş,salata,içecek üzerine künefe ve sınırsız semaver çaya 30 lira çok değil. Hepsini geçtim mekan sakin ve sessiz bir yer kafa dinleriz. Halka açık yerlerde bu rahatlığı bulamayız.

14alkiss bencede çok başarılı bir seçim olmuş.....

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Evet dostlar mekan konusunda yorumları alalım gerekirse değiştiririz.

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Eymire araçla almıyorlardı en son, kardeşim gölden vazgeçsek bol yeşilliği olan araçlarla girebileceğimiz güzel bir mesire alanı da olabilir. Sizin köy nasıldır, dere veya çay kenarları bulabileceğimiz bir yer de olabilir.
eymir güvenliğe girmeden bursal koyunun arkasından yada trt nin assagısından ozgur bahceye ulasılabilir.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

feyyaz91 link' Alıntı:
eymir güvenliğe girmeden bursal koyunun arkasından yada trt nin assagısından ozgur bahceye ulasılabilir.
Evet kardeşim, özgür bahçe konusunda ne düşünyorsun nasıl bir yer artıları ve eksileri neler?