6. Ankara buluşması 22 Haziran Pazar 2014

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 6. Ankara buluşması 22 Haziran Pazar 2014

kesin birsey soylerseniz özgür bahceden bende fiyat alabilirim daha uyguna cekebilirim bi kac arkadasım orayla arası iyiydi.

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Evet kardeşim, özgür bahçe konusunda ne düşünyorsun nasıl bir yer artıları ve eksileri neler?
otopark sorunumuz olmaz eymir golune yaklasık 100 metre isteyen arkadaşlar yuruyerek eymir golunu gezebilir ki ankarada yasayıpta eymir golunde sehrin stresini atabilrisiniz. ozgur bahce ızgaraları guzel kahvaltısı iyi fiyatıda tam net bilgi verirseniz biraz daha dusurebilirim yada menulerde farklı bisey isterseniz eklettirebilirim yine de sizin tercihiniz ama ankarada yasayıpta eymiri gormediyseniz buyuk sey kacırırsınız. eymirin içinde balıkcı bufe var oraylada konusup belki arabalarıda gol yoluna sokabilriz

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

feyyaz91 link' Alıntı:
otopark sorunumuz olmaz eymir golune yaklasık 100 metre isteyen arkadaşlar yuruyerek eymir golunu gezebilir ki ankarada yasayıpta eymir golunde sehrin stresini atabilrisiniz. ozgur bahce ızgaraları guzel kahvaltısı iyi fiyatıda tam net bilgi verirseniz biraz daha dusurebilirim yada menulerde farklı bisey isterseniz eklettirebilirim yine de sizin tercihiniz ama ankarada yasayıpta eymiri gormediyseniz buyuk sey kacırırsınız. eymirin içinde balıkcı bufe var oraylada konusup belki arabalarıda gol yoluna sokabilriz
Çok güzel olur, ben uygun fiyatlı paket olması açısından tavuk şiş olarak konuştum. Sizde ilk mesajdaki menü için fiyat alırsanız daha iyi olur. Tanıdık varsa menüye ekstra ekletilebilir ya da fiyat aşağı çekilir. Ben kesin rezervasyon olmadığı için pazarlık yapmadım. Çarşamba günü sayıyı kesinleştiririz. Bu balıkçı büfe nasıldır, araç girme olayı olursa göl kenarında harika olur. Siz daha iyi biliyorsunuz özgür bahçede tavsiye ettiğiniz bir menü için de fiyat alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Çok güzel olur, ben uygun fiyatlı paket olması açısından tavuk şiş olarak konuştum. Sizde ilk mesajdaki menü için fiyat alırsanız daha iyi olur. Tanıdık varsa menüye ekstra ekletilebilir ya da fiyat aşağı çekilir. Ben kesin rezervasyon olmadığı için pazarlık yapmadım. Çarşamba günü sayıyı kesinleştiririz. Bu balıkçı büfe nasıldır, araç girme olayı olursa göl kenarında harika olur. Siz daha iyi biliyorsunuz özgür bahçede tavsiye ettiğiniz bir menü için de fiyat alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.
balıkcı bufenin sahibini yakından tanıyorum balık ekmek derseniz ordanda fiyat alırım pazar olmasa hafta ici olsa araclarla girebilirdik ama pazarları sıkıntı olabilir kesin net bi sayı olursa elimde hem balıkcı bufeden fiyat ve aracı sorar gider ozgur bahceylede pazarlık ederim

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

feyyaz91 link' Alıntı:
balıkcı bufenin sahibini yakından tanıyorum balık ekmek derseniz ordanda fiyat alırım pazar olmasa hafta ici olsa araclarla girebilirdik ama pazarları sıkıntı olabilir kesin net bi sayı olursa elimde hem balıkcı bufeden fiyat ve aracı sorar gider ozgur bahceylede pazarlık ederim
Tamam hocam ևarşamba sayıyı netleştiririz. Teşekkür ederim iyi geceler  byee

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah kısmet ederse bende geliyorum hayirlisiyla. Eymir golü güzel secim halka açık olmayan yerlerde bizim işimize gelir rahat park rahat sohbet ortami :)

Çevre yolu Sincandan geçiyor ben direk oraya cikarim sanırım...

eren_a1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Allah kısmet ederse bende geliyorum hayirlisiyla. Eymir golü güzel secim halka açık olmayan yerlerde bizim işimize gelir rahat park rahat sohbet ortami :)

Çevre yolu Sincandan geçiyor ben direk oraya cikarim sanırım...

Sincandan gelecekseniz ya Gölbaşı tarafından çevre yolundan ayrılıp OR-AN tarafına dönmeniz gerekir yada çevre yolu İnceğe kadar çıkar İncekten OR-AN tarafına gelmeniz gerekir ama yol uzamış olur.

Ek olarak Eymir gölüne hafta sonu araç ile girilmiyor. Hafta içi ise ODTÜ kartınızın olması gerekiyor arabayla girmek için ama içerdeki restaurant tarzı yerlerden randevu alıp kapıya söleyin derseniz girebilirsiniz biz öyle yapıyorduk :)

Özgür bahçeye bir kaç kez gitmişliğim var güzel mekan ama hafta sonu çok boş olacağını sanmıyorum.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar birden fazla kişi ile gelecek arkadaşlar lütfen belirtsin. Çarşamba günü rezervasyon için sayıyı kesinleştirelim.

eren_a1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opelsiz gelebiliyor muyuz ? :) Malum sattım aracı  okkk

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

eren_1903 link' Alıntı:
Opelsiz gelebiliyor muyuz ? :) Malum sattım aracı  okkk
Araç önemli değil hocam, forumdaş herkes gelebilir  :)