6 saat felan çalıştırmayınca tek marşta almıyo

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araç sabah ya da 6 saat çalıştırmadığımda tek marşta değil 2 marşta alıyo.bunun dışında gün içi aracı stop ettiğimde tek marşta alıyo motor soğumuş olsada.aküyü yeni değiştirdim.bunun nedeni ne olabilir acaba.bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
motor sıcakken çalışmasaydı sıcaklık sensöründen derdim.ama anlattığın sorunun aynısı bizde de oldu.birçok yer kontrol edildi.ama sonuç benzin pompasından çıktı.şimdi tek marşta yaz -kış fark etmiyo.benzin pompası uzun süre durunca geri kaçırma yapıyomuş.ya benzin pompası yada geri dönüş valfinden dedi.benzin pompasındanmış...kontrol ettir,pompayı ölçtür bi...kolay gelsin...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
motor sıcakken çalışmasaydı sıcaklık sensöründen derdim.ama anlattığın sorunun aynısı bizde de oldu.birçok yer kontrol edildi.ama sonuç benzin pompasından çıktı.şimdi tek marşta yaz -kış fark etmiyo.benzin pompası uzun süre durunca geri kaçırma yapıyomuş.ya benzin pompası yada geri dönüş valfinden dedi.benzin pompasındanmış...kontrol ettir,pompayı ölçtür bi...kolay gelsin...
:good: Durum yakıtla ilgili.

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede yakıtla alakalı :)

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıtla ilgili derken aldığım yakıtın kalitesizliği mi ? benzin pompasına bi baktırayım arkadaşım teşekkür ederim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İlk çalıştırma için lazım olan yakıt depoya geri kaçıyor. O nedenle enjektörlere yeni yakıt gelmesi zaman aldığı için araç çalışmada zorlanıyor.

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş bey bu durumu nasıl düzeltebiliriz bid ebi fiyat bilginiz varsa memnun olurum

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş bey bu durumu nasıl düzeltebiliriz bid ebi fiyat bilginiz varsa memnun olurum
Benzin pompası ve valfin kontrol edilmesi gerekir. Her ne kadar LPG kullanmasamda LPG li araçlarda benzin pompası arızalarının yoğun olduğunu duymaktayım. Yedek parça fiyatlarını bilmiyorum.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Benzin pompası ve valfin kontrol edilmesi gerekir. Her ne kadar LPG kullanmasamda LPG li araçlarda benzin pompası arızalarının yoğun olduğunu duymaktayım. Yedek parça fiyatlarını bilmiyorum.
yakıt geri kaçsa 6 saat değil 5 dakika bekleme yeter başka bir sorun var bence

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yakıt geri kaçsa 6 saat değil 5 dakika bekleme yeter başka bir sorun var bence

Tansu ustam az bir kaçak ihtimali söz konusu olabilir mi?