6 Temmuz Çeşme Yat Turu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki ne zaman kesinleştirirsiniz ve kaç kişi?:)
Hesap numarası yukarıda,geleceğiniz kişi rakamı kadarını en geç çarşamba günü gönderirseniz çünkü rezervasyonu ona göre yaptırıcaz...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çeşme denizi rüzgarlı ve su soğuktu umarım 6 temmuza kadar güzel olur

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsedilen koylarda zaten suyun çokta sıcak olacağını tahmin etmiyorum(Ayayorgi ile filan karşılaştırırsak... :) )

Ama zaten amacımız birlikte olup güzel vakit geçirip stres atmak.Geri kalanı ogünkü hava şartlarına kalmış.Umarım çok fazla rüzgar olmaz.

Fakat arkadaşlar verdiğim hesap numarasına henüz ücret gönderen yok.Ödemeyi ogün sabah buluşmada eldenmi yapmayı düşünüyor çoğunluk??:confused:

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bir haberim var.Esasen kötü gibi gözüksede....

Arkadaşlar gelicek kişilerin çoğunun muallakta olmasından ve bahsettiğim hesap numarasına herhangi bir ücret gönderilmemesinden dolayı firma ile az önce görüştüm.

6 Temmuzda çıkacağımız teknedeki yeri başka bir şirketin organizasyonuna peşin ödeme sonucu verdiklerini ve fiyattaki indirimi talepten dolayı geri çektiklerini söylediler.

İyi haber bunun üstüne firma sahibi ile görüştüm.Kendisinin diğer 185 kişilik aynı özelliklerde aynı turu yapan teknesinde bize vaadedilen yeri vericeğini söyledi.Ekstradan son bir indirim daha yaptırabildim.

Tekne turunun fiyatını 25 YTL ye çektiler.Tekne değişti fakat herşey aynı.Güzergah,şartlar,giriş çıkış saatleri.

Yalnız bu yeride kaybetmememiz için sizden rica ediyorum gelmesi kesinleşenler bana havaleyi yapsınlar.Rezervasyonu kaybedicez ve yemekler önceden sipariş üstüne gelip yapıldığı için yemek eksik olunca haliyle teknede yer dahi olsa sonradan gelenleri almıcaklarmış..

Yani esasında indirimde oldu tekne ve şartlarda aynı ama bahsettiğim gibi hesap numarasına önceden yatırmanız gerek rezervasyonumuz için..

(Ücreti önceden almak istemelerinin sebebi-en azından belli bir kısmını kapora olarak- aşırı derece talep ve pazar günü herhangi bir alışveriş yapılamıyacak olması ve yemek için alışverişin önceden yapılması.30 kişilik yer ayırttım olurda gitmezsek adamlarda 30 kişi eksik çıkıcak onlarda haklı.)

Lütfen gönderebilen imkanı olan önceden göndersin bende üstüne kendi ve arkadaşlarımın ücretlerini ekliyip havaleyi yapıcamki yerimiz ayrılsın.Gerisini imkanı olmayıpta gönderemeyen olursa o sabah buluşma yerinde biz alırız.

Ama dediğim gibi imkanı olan önceden gönderirse sevinirim yoksa yalan olucaz :p

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada 0-6 yaş arası ücretsiz 7 den sonra hepsi tam ücretli haberiniz olsun.Söylemeyi unutmuşum...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
yarın büyük ihtimalle havaleyi gerçekleştiriyorum 100 ytl 4 kişi yiz ok

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam Tansu bey.Eğer öğleden önce yaparsanız sevinirim öğlene doğru çıkıcam bende havaleyi yapıcam turu düzenleyen şirkete o yüzden öğlene kadar yatırmış olursanız sevinirim.Havaleyi yaptıktan sonra özel mesaj atarsanız bende ona göre gidersem bankaya daha iyi olur.İyi akşamlar.

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce çağrı ile telefonda da konuştum bu arada hazır fırsat bulmuşken iki satır yazayım dedim. Benim gelme ihtimalim kalmadı.. çÜnkü Annemin dayısı ( yani büyük dayımız ) vefat etti.Hafta sonunda ufak bir mevlüt düşünüyorlar.Benim de doğal olarak orada olmam gerekiyor.Sizlerle tanışmayı ve görüşmeyi çok istiyordum ama iki seferdir bir aksiliktir gidiyor.Herneyse... beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.Sizlerden çok çok özür diliyorum. Tekrardan kusura bakmayın.. Çağrı arkadaşımıza da gösterdiği ilgiden ve yaptığı içten alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum..

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce çağrı ile telefonda da konuştum bu arada hazır fırsat bulmuşken iki satır yazayım dedim. Benim gelme ihtimalim kalmadı.. çÜnkü Annemin dayısı ( yani büyük dayımız ) vefat etti.Hafta sonunda ufak bir mevlüt düşünüyorlar.Benim de doğal olarak orada olmam gerekiyor.Sizlerle tanışmayı ve görüşmeyi çok istiyordum ama iki seferdir bir aksiliktir gidiyor.Herneyse... beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.Sizlerden çok çok özür diliyorum. Tekrardan kusura bakmayın.. Çağrı arkadaşımıza da gösterdiği ilgiden ve yaptığı içten alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum..

Abi burdanda bir kez söyliyeyim geçmiş olsun başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah.Bir dahaki sefere artık önemli değil o kadar yine yaparız sen onu sorun etme.Varsa yapabileceğimiz bişey çekinmeden haber ver abi kendine iyi bak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...