8 Mart İstanbul Astra Gsi Buluşması (tarih değişmiştir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu tür başlıklar bile yanlış!!! örnek veriyorum 8 şubattta olduğu gibi gtc ve astra h buluşması diye başlık açılmıştı buluşma çok güzel ama sadece 2 adet vectra vardı demekki ayrımcılık var !!! o zaman antaracılar ve omegacılarda ayrı ayrı buluşma yapsın 2 +2= 4 kişi:) biz burda aile gibiysek her buluşmaya tüm opelcilerin gelmesi lazım benim görüşüm .zaten buluşmada önemli olan kaynaşmak ve birbirimizi tanımak bu şekilde ayrım yapılırsa vectracı vectracıyı astracı astracıyı tanır .antaracı ya kendini tanır yada varsa 1 antarıcı daha onu tanır umarım herkes benim gibi düşünüyordur .SAYGILAR

34NVL80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler yapılan bi planda şöyle güzergahı çizdik hepinize vericem Ataköyden çıkılıcak 15 20 artık kaç arabaysa tek sıra halinde bakırköy carouselden geçilecek millete baktırtıcaz ah dedirticez sonra bakırköyün içinden sahile ver yeşilköye doğru bi tur düzgünde arka arkaya ip gibi bozmadan kimse gazlamadan ah dedirtmek için güzel bi video çekimide yapılacak tek istediğim şu parçamın gelmesi ve arabamı yetiştirmesi ama olmadı 94 LKM ile gelicem :)))))

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bu tür başlıklar bile yanlış!!! örnek veriyorum 8 şubattta olduğu gibi gtc ve astra h buluşması diye başlık açılmıştı buluşma çok güzel ama sadece 2 adet vectra vardı demekki ayrımcılık var !!! o zaman antaracılar ve omegacılarda ayrı ayrı buluşma yapsın 2 +2= 4 kişi:) biz burda aile gibiysek her buluşmaya tüm opelcilerin gelmesi lazım benim görüşüm .zaten buluşmada önemli olan kaynaşmak ve birbirimizi tanımak bu şekilde ayrım yapılırsa vectracı vectracıyı astracı astracıyı tanır .antaracı ya kendini tanır yada varsa 1 antarıcı daha onu tanır umarım herkes benim gibi düşünüyordur .SAYGILAR

orda gsi yazıyourz arkadasım

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi sus ya bi sus...:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...