8 yıllık muhabbet kuşum bugün öldü

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çok kötüyüm. az önce evimizin neşesi muhabbet kuşum öldü.yıkamıştık.üşümesin diye iyice sarmıştım.öncedende yıkamıştık. yine aynı iekilde kıpırtamadan duruyordu.sonra birden gözlerini açtı ve sonra öldü. insan değil belki ama bir hayvana 8 yıl bakmak,hele birde evin neşesi ise anlatamam ne zor bu durum olduğu

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seni anlıyorum.bizim evdede vardı.artık çayımızı bile paylaşıyoduk bardaktan.babam bir gün bir pire ilacı sürdü.hayvan hastalandı:( veterinere götürdük ilaç falan verdi faydası olmadı.3 günde öldü.babam resmen ya tutmuştu.hayvan deyip geçme evin bir ferdi oluyor.adınıza üzüldüm.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah rahmet eylesin

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kötü bi durum ya 1994-2000 arasi evde hem yakişikli 1 van kedisi (sebastian) güzel bir muhabbet kuşu (maviş) 1 akvaryum dolusuda baliklarim vardi
sebastian benim , maviş annemin akvaryumda babamindi
önce sebo öldü ben 1 ay yas tuttum sora maviş öldü annem yas tuttu ama öyle böyle değil binada çok seviliyo ve hayretle karşilaniyodu resmen başin saolsun demeye gelmişlerdi utanmadan aglamiştim arkasindan evin parçasiydi onlar yaaa
aaahh ah :(:(:(

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İster istemez beslediğimiz baktığımız hayvanlarla farkında olmadanda olsa bir bağ oluşuyor onlara o akdar alışıyoruz ki ama ne yazıkkı böyle zamansızca olduklerınde cok uzucu oluyor

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet benimde vardı muhabbet kuşum 10 yıl kadar yaşadı.muhabbet kuşları en fazla 11-12 yık kadar yaşıyorlar...nediyeyim çok üzüldüm...

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapma ya çok üzüldüm:sorry: :cry: inanır mısın şu an benimde 9 yıllık bir muhabbet kuşum var ve bende yıkadım biraz önce kucağımda havlunun içinde oturdu kuruyana kadar. Daha önceden de vardı bitane o 5 yaşında ölmüştü. Belki evcil hayvanı anlayamaz o acıyı ama gerçekten insan çok üzülüyor. Hele birde benimki gibi sürekli konuşup evin içinde sürekli serbest şekilde ordan oraya uçup geziyorsa. Bence hemen git yavru birtane al hatta aynı renk olsun acını hafifletir onunla ilgilenmek

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başın sağolsun