88 model kadett gsi 1.8 ????

tunaboylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen meraklıyım okadar alma etme diyorlar eski araba falan ama bilmiyorlar 2010 model araçlarının bile içinden geçecek motora sahip hele dıgıtal gösterge dedim mi dipleri düşüyor ama hala çamur atıyorlar inşallah asfalta çıktığımda o çamurları onlara yedirme şansım olacak :D

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski ama gercekten kaliteli bi aractir bence... benim eniştemde vardi ve araba 4 vitesli olmasına ragmen feciii kaviyodu... gayet memnundu... ama bence yakıt acısından baya sizi üzücek... hem eski hemde güçlü motor olunca... almaya kafayı taktıysanız size şimdiden güle güle kullanmak dilerim...

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski ama gercekten kaliteli bi aractir bence... benim eniştemde vardi ve araba 4 vitesli olmasına ragmen feciii kaviyodu... gayet memnundu... ama bence yakıt acısından baya sizi üzücek... hem eski hemde güçlü motor olunca... almaya kafayı taktıysanız size şimdiden güle güle kullanmak dilerim...

GSİ ları 5 ileridir.;)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4 vites ise GSI değildir eniştendeki.Yakıtı üzmez ;)

tunaboylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GSİ ları 5 ileridir.;)
aynen gsi 5 vitesli :) benim alacağım gsi da öyle arkadaşın eniştesinin kullandığı başka model herhalde.;) efsane kullanıcam yakıtı üzsün okadar ama oda üzmüyormuş bmwden az yakacağı kesin buna sevindim işte:D

Son düzenleme:

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kızmayın canım okadar bilgim yok ama 4 vitesti ona ragmen gsi olmamasına ragmen gayet memnundu... :)

tunaboylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kızmayın canım okadar bilgim yok ama 4 vitesti ona ragmen gsi olmamasına ragmen gayet memnundu... :)[/
kızmadık arkdaşım nerden çşıkarrtın :D sen benden tecrübelisin bari bir kadette binmişsin bana anca kısmet olacak tabiki insanlar bildiği kadarını paylaşmalı kafadan atmamalı teşekkür ederim yinede inşallah bende memnun olurum kardeşim;)