90/2 Gidiyorum

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
oğuz bağcı yiğenim:D

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı teskereler diliyorum.

ağustosta ben de askerim, bakalım neresi çıkacak.
bu arada 90 lılarla aynı dönemde gideceğim, çok geciktim çookkk..

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben acemiliği Burdurda yaptım.Çok rahattır.Kahve makinaları falan.Sadece hava bazen sıcak olabiliyor ve toprağı çok kötü.Eğitimlerde toz adam oluyorduk resmen.Orası ulaştırma değil.Ben geçen Ağustos oradaydım topçu alayı olarak geçiyordu.Kısa dönem isen rahat edersin.Burdurda genelde ünlüler, bedelliler ve öğretmenler(yedek subay) askerliğini yapar.Acemilikte biraz sıkıntı çeksende hemen alışırsın.Kantinleri fena değil, tatlılar falan var.Hatta pizza bile yiyebilirsin.Bunun dışında hamamı güzel, yemekler özel şirkete ait ve fena değil.Sadece demir bardakta içilen ve kazanda pişen çay berbat :)
Gökhan abi dün silüsü aldım topçu değil sür 101 tekerli araç şöförü diye gidiyorum..

oğuz bağcı yiğenim:D
Piyade er olarak mı gidiyor ulaştırma olarak mı_? Birde ayın kaçında teslim olucak ben 27sinde teslim olucam..

hayırlı teskereler diliyorum.

ağustosta ben de askerim, bakalım neresi çıkacak.
bu arada 90 lılarla aynı dönemde gideceğim, çok geciktim çookkk..
Aynen bende biraz pişmanım keşke zamanında gitseydik hayırlısı buymuş ne diyelim.Sanada şimdiden hayırlı teskereler..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
24 ünde olcak sanırım niye 27sinde oluyosunki sunu iyi bilmelisin nekadar erken gidersen okadar erken biter...

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Hayırlı teskereler olsun kardeşim. Şan ve şeref dolu bu onurlu görevde Rabbim cümlenizin yar ve yardımcısı olsun...

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
24 ünde olcak sanırım niye 27sinde oluyosunki sunu iyi bilmelisin nekadar erken gidersen okadar erken biter...
Silüsü aldığımız gün Albay tek tek odaya alıp konuşma yaptı erken veya geç gitmeyin geç giderseniz mahkeme olayı olur dedi erken gidenlerde kesinlikle dışarıda kalıcak kesin talimat var sakın gitmeyin dedi silüsümdede 27 yazıyor ondan o kadar geç gidiyorum..