94 gt yol bilgisayarı

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac 94 vectra a gt fandaki temassızlık için kumanda panelini oynatım bunun için yolbilg. söktüm soketinden işim bitip topladığımda bilg. hiçbi ölçüm yoktu sıfırlayınca düzeliyodu olmadı:eek: şuursuz bi sekilde iki tuşa birden bastım ve üst tarafında 114 saat kısmında ise ER:00 seklinde bi yazı çıktı sebep nedir acaba ne yaptırmam gerekir yardımcı olursanız sewinirim ii forumlar kolay gelsin

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam anlatamamışım galiba:eek: yol bilg. iki tuşu war biri seçenek deişiyo biri kayıtları sıfırlıyo kablosunu söktüm taktım hepsi sıfır gösteriyodu akü söktüğündede öle yapıyodu sıfırlayıp beklediğin zaman tekrar gösteriyodu ama bu sefer göstermedi anlık yakıt tüketim çalışıyo kronometre çalışıyo 100 km ort bide depodaki yakıtla gitceen km sıfır gösteermiyo bende urasırkene seçim ve sıfırlama tuşlarına aynı anda bastım ve üstteki değerleri gösteren bölümde 114 altta saat&derece gösteren yerdede ER:00 yazısı çıktı elimi düğmelerden çektiğim zaman saat bölümünde 6200- 62000 de olabilir ölebi rakam gösteriyo sonra yine normal durumuna dönüyo diyorumkine acaba bi hata kodumudur yada nedir ?

kısa devre yaptıracak bişe yapmadım

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok o hata kodu falan değil :) bişeyin seri numarası ama tam bilmiyorum.

rimednac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"er:00" burdaki "er" errorun yani hatanın kısaltılmışı olabilir tabi sadece mantık yurutuyorum.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o saat ile ilgili bi hata oluşmuş olabilir geçersiz saat girdiniz gibisinden saati tekrar ayarlamayı denersen düzelebilir.