95 astra gsi turbo hakkinda

ilkerktmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. yeni üyeyim öncelikle direk konuyu açmak zorunda kaldım affınıza sığınıyorum. 95 model astra gsı ım var. üzerine GM parçalar kulanılarak turbo uygulaması yapılmıştır. pistonları caliba pistonu vs. uygulanmıştır (eski sahibi tarafından). ben turboyu ve gerekli tüm parçalarını (manifolt, turbo, intercooler, blow off, hava filitresi, yağ basınç, hava basınç göstergesi...) bana orjinal parçalarıyla takas yapabilecek ihtiyacı olan biri varsa değiştirmek istiyorum.

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ilanı daha gsi cılar görmedi sanırım ama görenlerin ağzı sulanmıştır kesin :D

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
plakası ne astranın cfr mi?

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niye ugrasıyon kı. arabanı turbo dıye sat, kendıne stock bı gsi al. sitede bile satılık super gsi ler var.

ilkerktmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet cfr 52 satıyorum aracı zaten

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
o zaman hayırlı satışlar ;)

DOHCLINE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinale çevirmek için bayya bi işin olacak.. pistoni, beyin, tesisat, enjektör, manifolt, debimetre, vs.. vs... benim orjinal parçalarla senin parçaları takas yapalım ama bu iş çok ince bir iş.. araban şu anda ne durumda? kaç bar'da kaç hp alıyosun? kesiklikler var mı? nasıl bi yazılımın var? turbon ne durumda? pistonların ne durumda? kısacası arabanın verimi nasıl?

ilkerktmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ne desem yalan olur aracın turbo verimi çok iyi ama ben düşük barda kullanıyorum eski sahibi daha önce yükleyerek kullanmış çok iyi olduğunu başkalarından gördüm. değişime girerim bana orj parçaları verecek biriyle...