96 Model araç 240 Basarmı basmazmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihpekcici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dereceli eksantrik . ve sağlam bir hava akış metre sağladıktan sonraki ulaşılan başarı bu
1601167_643350335722485_749581648_n.jpg

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eksantrik mili yazılımla desteklenmeden pek verimli olmaz, genelde fakire düşürür alt devirlerde tork azalır ve sağlam akışmetre ne işe yarar o konuda da kararsızım :D , bir de dikkatimi çeken şey 2.0CD nin kadranı 260lıktır, 220 1.6 modele aittir ve resimdeki gibi o hızda sen direksiyonu öyle tut, kırmızı kar yağsın, şirinleri görelim falan filan :D Her iki ayda bir senin gibi gençler gelir, fotoşoplu bir resim koyarlar, şu araba bu kadar vurur mu cart curt bişiler der ve bir daha foruma girmezler :D Ayrıca ben bu resmi farklı kişilerden 2-3 kez gördüm :D
Samimi olarak soruyorum, tam olarak amacın ne? :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
240 mı yapmış bi bakarsan :D başarı yok yani ortada :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:35 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:34 ----------

Eksantrik mili yazılımla desteklenmeden pek verimli olmaz, genelde fakire düşürür alt devirlerde tork azalır ve sağlam akışmetre ne işe yarar o konuda da kararsızım :D , bir de dikkatimi çeken şey 2.0CD nin kadranı 260lıktır, 220 1.6 modele aittir ve resimdeki gibi o hızda sen direksiyonu öyle tut, kırmızı kar yağsın, şirinleri görelim falan filan :D Her iki ayda bir senin gibi gençler gelir, fotoşoplu bir resim koyarlar, şu araba bu kadar vurur mu cart curt bişiler der ve bir daha foruma girmezler :D Ayrıca ben bu resmi farklı kişilerden 2-3 kez gördüm :D
Samimi olarak soruyorum, tam olarak amacın ne? :D

ahahaha mert ne adamsın açıksözlülüğüne bayılıyorum sonuna kadar harfi harfine de katılıyorum :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla beni rahatsız ediyo bu özelliğim, başıma çok dert açıyo yakında ipimi çekmesinler :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ya nolcak doğruları söylemek iyidir :) bikaç gıcık olan adam insan olur oda mühim değil :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ulen deminden turbolu bir konun vardı bu konuda ne anlatmışsın :D benim vectrada stock 1.6 210 görüyor emme velakin hafiften kafasını aşağı eğmek gerekiyor netcüz şincik :D

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazot varıda biz mi basmadık be ee

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Motoru yeterliyse basar niye basmasın. 97 model benimki bile 205'i gördü çeşme otobanında. Ama 2.0 stock motorla basmaz elbette 2.5 falan lazım bence.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motoru yeterliyse basar niye basmasın. 97 model benimki bile 205'i gördü çeşme otobanında. Ama 2.0 stock motorla basmaz elbette 2.5 falan lazım bence.

Benim sattığım vectra 2.0 hem motoru sıfır gibiydi, hem üstüne üstlük trigerini koparınca kapağı sağlam parlattırdım(taşlama+polis), 136hpden yukarısını veriyordu. 225 görebildim en fazla, o vites oranı yüksek hız için değil son vites ekonomisi için yapılmış malesef :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:40 ----------

mazot varıda biz mi basmadık be ee

Ölüme gidelim dedin de mazot yok mu dedik :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...