98-99 vectra almak istiyorum

mk1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar
98 yada 99 model vectra almayı düşünüyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne tür bi yardım biraz açarsanız,merak ettikleriniz vs.Ayrıca diğer benzer konulardanda fikir alabilirsiniz.

mk1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masrafsız

parçası ucuz olan , temiz olduğu nasıl anlaşılır , 98-99 model mantıklı olur mu ,GL , CD, GLS hangisi olabilir vs vs
en fazla 15 bin TL lik bir araba alabilirim.

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GLS ile CD arasında fiyat farkı yok sayılır olursa da 300-500 lira oynar. Almışken sunrooflu CD almanızı öneririm.
Parçası en ucuz olanlar 2.0 olanlardır, malum ilan sitesine baktığınızda en çok 2.0 motor olduğunu görürsünüz. Sorunsuz istiyorsanız 200bin km altına bakmayın, sigortacınıza sorgulatmadan almayın, çok el değiştirmiş vectra ömrünüzü çürütür. Deri koltuklu, sunrooflu, koltuk ısıtmalı ve herşeyi çalışan bir vectra sizi mutlu eder.

mk1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çevrenizde bildiğiniz satılık vectra varmı desem birde motor sıfır yapılmış araçlardan uzak mı durmak gerek

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satalım 3 sene olmasına rağmen hala tadı damağımda kalan bir araçtır fakat 15 bin tl ye kadar temiz bir vectra bulmak çok zor bir iştir haberiniz olsun. elektronik kısmı oldukça fazla olan bir araç olduğundan yaş itibariyle de birhayli başınızı ağrıtır. iki tane vectra kullandım ve ikiside devamlı arıza ışığı yakıyordu. yanan ışıkların %80 i yalancı arıza dedikleri şeyden dolayı yanıyor ama sanayiye gidip sebebini öğrenmeden içim rahat etmediğinden bana sıkıntı yapıyordu. elektrik tesisatı ve sensorlerr eskidiginden arıza ışığı yakar sanayi ye gittiğinizde bisey yok abi sildim arizayi diyip gönderirler.
15 liraya başka hangi araç alınır derseniz vectradan iyi araba alamazsınız derim ama araç alacam diye acele edip enkaz Bi vectra alırsanız opelden sogursunuz. seçici ve opelden anlayan bir usta ile aracinizi seçin.
cd modeli en full modelidir. torpido soğutmadan anti patinaj a kadar dolu araçtır. 96 cd keser Manuel klima varken 97 cd ler digital klima ile çıktı.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatları 17-18bin olanlara bakın öncelikle, çingen pazarlığı ile 15 civarına indirirsiniz. 200bin civarı ve motor yaptırmamış olanlara bakın, o motor 150-200bin kmde ölücek motor değil. 350-400bin de motoruna anahtar deymemiş vectralar gördüm. Aksesuarsız almaya da özen gösterin, oynanmış vectrada kusur saklama çabası vardır.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vectra alacaksanız sitemizden savaş abinin gls aracı var gri renk. yolbilgisayarıda var. bence mesaj atın ve rakam ne isterse verip alın. lpg bile bağlanmamış 10 numara vectradır.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ölmüş hocam bu lacivert GLS, 5bin liranızı yer.