98 cd için teyp

kivici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60379176.jpg

http://www.vdodayton.com/default2.aspx?menu=product_documents&urlre=1&

burdan bana bi model önerirmisiniz tabi direksiyon ve ekran çalışacak ben işin içinden çıkamadım cd 2304 mp3 de EDİ ve whell kontrol var diyo ama bide 5404 mp3x var ama bu konuda bilgisi olan arkadaşlar dan yardım bekliyorum

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Ekranım ve kumandalarım çalışsın diyorsan
Vdo Dayton CD 773 CD alacaksın.
ama tip olarak benim hoşuma gitmiyor daha estetik bi tasarım yapılabilirdi.

opelradio773.jpg

015nt.jpg

Son düzenleme:

hakanshn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kumandam çalışsın diyorsan bence başka markalara yönelmelisin(kenwood,pioneer,sony vs) ama ekranı da işin içine katarsan alternatifin bayagı düşüyor :(

kivici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VDO_CD7316U-OR_lg.jpg

bu teyp geldi almanyadan gönderip değiştirticem verdiğim linkde vdo modelleri var değişim yapacam bu gelen teypin ekran ve direksiyon çalışmadığı için değiştirecem
yeni gelecekde problem yaşamamak için bu konuda bilgisi olan arkadaşlar linkden benim için bi model seçebilirmi lütfen

kivici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekranım ve kumandalarım çalışsın diyorsan
Vdo Dayton CD 773 CD alacaksın.
ama tip olarak benim hoşuma gitmiyor daha estetik bi tasarım yapılabilirdi.

vdo cd 773 bulabilsem bulamadılar bulamadıkları için bendeki modeli gönderdiler bu da uyar demiş ordaki satıcı dayıoğluna tabiii bildiğin gibi direksiyon ve ekran kontrol özelliği teybde olmadığı için olmadı
sesi çok güzel car400 le arasında bariz fark var göğüsde sırıtmıyor orjinal gibi duruyor usb olması çok iyi
MOKİA SEN bu işi biliyorsun linkden cd 2304 veya 5404 var onlara bi bakarmısın hangisini getirteyim
bide boyut meselesi var tabi göğüsde boşluk veya büyük olma durumu

TEYBİ TAKTIM GÖĞÜSLE RENK UYUMU VE AYNI BOYUT DA OLMASINDAN ÇOK GÜZEL ORJİNAL GİBİ DURDU EKRANDAN VE DİREKSİYON KUMANDASINDAN VAZGEÇTİM

ADAPTER ELİMDE KALDI VDO 7806 ADAPTER YENİ TEYB ALAN ARKADAŞ OLURSA ADAPTER ARAMASINA GEREK YOK GÖNDERİM

Son düzenleme:

kafega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende ekran ve direksiyon uyumlu bir cd çalar arıyorum verdiğiniz Vdo Dayton CD 773 CD modelini aradım ama satan yer bulamadım bilen bulan varsa yardımcı olabilir mi?