A sütünu görüşünüzü engelliyormu ?

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş
Ynt: A sütünu görüşünüzü engelliyormu ?

i-tec link' Alıntı:
genel yazılanlara bakarsak A sütunundan ve ön kelebek camdan şikayetçiyiz..

astra h vardı bende bundan önce ondada aynı problem vardı arkadaşımın leonunu kullandım çok ferah bir görüş açısı vardı..astra j ise inanın astra h dan daha kısıtlı görüş açısına sahip  ben a sütunlarının daha farklı dizayn edilebileceği kanatindeyim dönüşlerde ( tavuk gibi :)  ) bende kafamı bir ileri bir geri yapmak zorunda kalanlardanım..yapılacak tabiki birşey yok arabanın kasası sınıfının en güzeli..ama böylede bir sorun var malesef..arka görüş açısınıda dile getirmiş bazı arkadaşlar onada katılıyorum ama arka kısmı günümüz modasına uydurulmuş scirocco da dahil olmak üzere birçok aracıın geri görüşü zayıf olmasına karşın park sensörleri, geri görüş kamerası  ve dikiz aynaları ile bu sorun gideriliyor.

bu konuyu tartışmıştık seninle aytekin abi gerçekten bencede sıkıntılı bi durum bende dönüşlerde birkaç keresinde az kalsın yayaya çarpıyordum son anda fark ettim o yüzden dönüşlerde minimum hız maksimum dikkatle dönüyorum.geri görüş konusu ise bende sıkıntı yaratmadı hiç genelde yan aynalardan baktığım için.

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

otururken yana kaykıldığımı bilirim :)

Khan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sol ve sağ sütunlar kesinlikle çok yoruyor beni. Yormayı geçtim, işin cezası büyük. Örnek vereyim, Ank-İst otoyolundasın, hızınız 140-150 km. Tabi ki, hızınızdan dolayı en az 300 metre önünüzü sürekli takip etmelisiniz. Ne zamanki önünüzde 10-15 derece sola viraj var, boyun egzersizleri başlıyor.
Nihayetinde hoşnut değilim ve tırsıyorum...

mertandur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
bizim astralarda yanlara ve arkaya bakmak gibi bir şeye gerek duymamışlar nede olsa sol şerit bizim  kahka536 kahka536

malesef engelliyor yanlar ve arka görüş kısıtlı
+1 :D

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beni etkilemiyor:D

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

Park hariç beni de öle çok rahatsız etmiyor. Nedendir bilinmez ama .. Ya da dikkat etmedim.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benide etkiliyor servise gideceğim cumartesi dalgakıran için bari çıtalarıda garantiden değişsinler. rasta_occasion

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engellemiyor diyenler dolmabahçe den geçip bir daha yorum yapsınlar lütfen :) kaç kere kafa kafaya geldim orda milletle

K

kerim

Bilgi Girilmemiş

ben oranın gerek oldugunu düşündüğüm için oraya hoparlör koymayı tercih ettim  ;D
1I8Y7124.jpg