Abart egzoz mu yoksa hava filtresi mi?

daf95xf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım çok sessiz :) hoş ve spor bir ses elde etmek için hava filtresi mi yoksa abart egzoz mu tavsiye edersiniz.Yarın gidip taktıracam.

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açık hava filtresi ve eksoz birbirini tamamlar performans için alacaksan eğer sadece ses istiyorsan spor bir ses açık hava filtresi öneririm , tabi aracının nasıl bir ses çıkaracağıda önemli.

daf95xf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu açar açmaz hemen gittim K&N açık hava filtresi almaya ama bulamadım JVS aldım 35 TL,yola çıktım ses çok az geldi tekrar gittim yarı performans egzoz taktırdım çok memnun oldum

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses istiyoorsan sanayide bostancıda alpaslan abi, war eksozcuların orda duzgun bi kafa bulcan son susturucu we 40 lık boru yada 60 lık orta susturu yerine 40 lık yada 60 lık boru bak nasıol ses çıkıcak araç neydi peki opelde hele astrada ne kdr ses çıkarmak istediysem çıkmadı ilk zamanlarda bende egzoz yaptım olmadı baska yaptım

r.rianzo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses istiyoorsan sanayide bostancıda alpaslan abi, war eksozcuların orda duzgun bi kafa bulcan son susturucu we 40 lık boru yada 60 lık orta susturu yerine 40 lık yada 60 lık boru bak nasıol ses çıkıcak araç neydi peki opelde hele astrada ne kdr ses çıkarmak istediysem çıkmadı ilk zamanlarda bende egzoz yaptım olmadı baska yaptım

bide headers kat iptalide yaptıgında on numara

keyman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzos a boru güzel de her muayenede orjinalini takıp öyle götürmen lazım muayeneye. orjinalini saklaman lazım yani.
hava filtresi + düz boru iyi bir ikili.