ABD'de en fazla Türkler trafik ihlali yapıyor

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
sen git fast and furious serisini çek, need for speed oyunlarını yap, bütün dünya insanlarını hız yapmaya, araba modifiye etmeye ve caddelerde deli gibi makaslar atmaya yönlendir, sonra bu insanlar senin yüzünden kendi ülkelerinde alıştıkları şeyleri (aşırı hız vs) senin ülkende yapınca hapse at! amerika işte...

ha o filmleri ben de izledim ve oyunları oynadım, caddede çılgınca hareketler yapmıyorum ama o filmlerde göründüğü kadarıyla sanki amerika da bunlar doğalmış, serbestmiş imajı oluşuyor insanın kafasında...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen git fast and furious serisini çek, need for speed oyunlarını yap, bütün dünya insanlarını hız yapmaya, araba modifiye etmeye ve caddelerde deli gibi makaslar atmaya yönlendir, sonra bu insanlar senin yüzünden kendi ülkelerinde alıştıkları şeyleri (aşırı hız vs) senin ülkende yapınca hapse at! amerika işte...

ha o filmleri ben de izledim ve oyunları oynadım, caddede çılgınca hareketler yapmıyorum ama o filmlerde göründüğü kadarıyla sanki amerika da bunlar doğalmış, serbestmiş imajı oluşuyor insanın kafasında...
ilginç bi yaklaşım olmuş :confused:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bizden de bu beklenir zaten

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İftiradır inanmayın Bizlerk kadar kurallara uyan bir millet varmı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal hiç şaşırmadım..
ayrıca arkadaşımın arkadaşının başına gelen bir olayı anlatıyım..

abd de mile sistemi var yani 62 mile yaklaşık olarak 100 km eder..bunu arkadaş bilmiyor ve hafif alkollüde hız göstergesinde 100 le gittiğini görüyor halbuki 160 km hızla gidiyor :) polis sağa çektiriyor.. en komik yeri de burası :) arkadaş hafif alkollü de olduğu için ne var ne yaptım ki demek amacıyla arabadan inip dışarı çıkıyor...halbuki aman abd de polis durdurunca polis yanınıza gelene kadar inmeyin...polis te bu arkadaşı bir güzel benzetiyor..:)

bu yaz bi aksilik çıkmazsa work and travel programı ile orda oalcagım bize verilen kitapcıktada okudum polis durdurunca asla aractan inmeyiniz camı açıp iki elinizle direksiyonu tutunuz yazıyor:)

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yaz bi aksilik çıkmazsa work and travel programı ile orda oalcagım bize verilen kitapcıktada okudum polis durdurunca asla aractan inmeyiniz camı açıp iki elinizle direksiyonu tutunuz yazıyor:)
inşallah gidersin Buğra..tavsiyem california ya gitmen gidersen de LA SF ve Las Vegas ı özellikle tavisye ederim :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah gidersin Buğra..tavsiyem california ya gitmen gidersen de LA SF ve Las Vegas ı özellikle tavisye ederim :)

Chicago ya kaydı yaptık artık :)

araba falanda baktım burda angel eyes parasına orda araba alıyosun eski bişey :)

jant parasına burda bindgin tarzda bi araba

senin dedigin yerlerede gideriz 4 te 1 fiyatına olan benzinle
ama bi sorun var arabalar 3.0 dana aşagı yok nerdeyse :)

sahinkp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten öyle birde sakaryada araba kullanmak ölüm, kurallara uyan birisi gördüğünüzde dikkatinizi çekiyor :) bursadan akraba geldi, adam bu hareketi bursada yapsın indirip döverler diyor. Anlayın burdan sakaryanın trafiğini artık :D

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok iyi yapıyorlarmış anca bu şekilde önüne geçilebilir hapis olayı keşke burdada olsa trafik birazda olsa temizlenmiş olur..