ABRO far temizleyici 2

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2-3 hafta önce deneyip memnun kalmadığım bu ürünü bugün annemlerin arabası üstünde denedim ve gayet iyi sonuç aldım. Ürünü nasıl kullanacağımı çözdüm. Buyrun işlemleri sırasıyla anlatıyorum:

1. Farları iyice temizledim,
2. Arabaya cila atarken kullandığım pamukla ürünü farlara sürdüm,
3. Aynı cila gibi bir süre sonra hafif katılaşıyor ve o sırada kuru bir bezle bastırarak sildim ve farların üzerinde oluşan o kirli tabakanın kalktığını gördüm.

Son işlemi her far için bi 5-6 kere uyguladım. Yine iyi bir sonuç alamam diye fotoğraf çekmedim fakat sonuç 95% mükemmel oldu. İşem yaklaşık 1 saat sürdü ve ben Meguiar's plast-x ürününü nasıl bulup farlarımı temizleyecem diye kara kara düşünmekten kurtuldum.

Akşama doğru benim Corsa'nın üzerinde tekrar uygulama yapacam ve bu sefer fotoğraf çekip buraya koyucam :)

Aslında ABRO ürünleri Türkiye'de pek yok ama bir gün olursa belki bu ürünü alıp kullanırsınız.

Ürün: http://www.vicky.in/shopping/image/cache/data/car-care-products/restoration polish-500x500.jpg

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aklım almıyor bir türlü. Neden benim Corsa'nın farları bir türlü temizlenmiyor. Aynı ürünü Chevy'de kullandım güzel sonuç elde ettim fakat Corsa'nın farları daha temiz olmasına rağmen yine de tertemiz olmuyor. Ne lanet şeymiş şu meguiars, bulamıyorum burada, gözümü karartıp Italya'ya basıp gidicem almak için ya da yakıt parasına gidip farları değiştirecem...