açıköğretim sınav sonuçları

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki rezalet.

1.20 ortalama var. 2. dönem 2.80 yapmam gerek sanırım :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
[MENTION=44562]cagatay16[/MENTION] [MENTION=61315]Lysha[/MENTION]

Evet beyler nasıl geçti vizeler? Biz mi ona girdik o mu bize? :D

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yıl önlisans bitirip bu yıl aof'e geçtim. yani 3. sınıftayım. ama bi 10 yılda falan biter bu gidişle :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bana denetçi dedi oo Çağatay Bey niye eziyet ettiniz zaten hep ful çıkarıyorsunuz sizinkini okumasakta olur hem üniversiteyede masraf olmasın dedi:rakir:eek: siyasi düşünceler tarihi mi ne var allahın cezası arkadaş sürekli heriflerin görüşlerini ve kiliseyi sormuşlar ulan hıristiyanlar bile bizden daha az bilir klise tarihlerini:)

2 yıl önlisans bitirip bu yıl aof'e geçtim. yani 3. sınıftayım. ama bi 10 yılda falan biter bu gidişle :D

ders işlense gider dinlerim geçerim ama kitap açıpta çalışmak bana göre değil :) 4 yıl örgünü bitirdim aynı zamanda 2 yıllıkta açıktan okudum örgünde derslere girip fakat bir 4 yıllık daha yapayım dedim o beni yaptı resmen

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2 yıl İstanbul Üniversitesi Bankacılık okudum + 2 yıl'da AÖF çakıp askere gideyim dedim, bu son senem işte... Hatta önümüzdeki final sınavları son final sınavlarım, şayet geçersem... :D

Bu arada AÖF için dersaneye giden, acayip bir insanım :D e bu durumda bu sene bitiremessem taşlarlar beni :D

dipnot: abi aile baskısı var üzerimde, bi an önce askere git gel diye. resmen istenmiyorum evde :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerekeni yaptım :D attım hafızaya yaptım :D niye mallık yapayım ki beyin bedava :D aynı bu adamın ruh hali vardı sınavdan çıkınca :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ben 2 yıl İstanbul Üniversitesi Bankacılık okudum + 2 yıl'da AÖF çakıp askere gideyim dedim, bu son senem işte... Hatta önümüzdeki final sınavları son final sınavlarım, şayet geçersem... :D

Bu arada AÖF için dersaneye giden, acayip bir insanım :D e bu durumda bu sene bitiremessem taşlarlar beni :D

dipnot: abi aile baskısı var üzerimde, bi an önce askere git gel diye. resmen istenmiyorum evde :D

deshaneye gidiyorsa geçersin ben paraya kıyamadım ders başı 100 tl istediler diye gitmedim:)fakat bir kaç derse gidicez gibi:)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soruları ne zaman atarlar internete

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi