Acil bir durum, akü bitti, kapı kilitlenmiyor.

gtcsmile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli arkadaşlar,

3-4 gündür aracı kullanmıyordum. Az önce akünün bittiğini farkettim. Araç Astra H GTC. Kapıdan anahtarla kilitlemeye çalışıyorum. Sadece sürücü kapısı kilitleniyor, yolcu kapısı kilitlenmiyor. Yolcu kapısı da caddeden tarafta.

Acil yardımlarınızı, önerilerinizi bekliyorum.
Saygılar.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Pimleri elinle iterek denedin mi? Arka kapılar için.

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun öncellikle içerden tüm kapıları kilitle sonra da dışardan şöför kapısını kilitle sorun olmaz ve yarın ilk işin bir akü al.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Geçmiş olsun öncellikle içerden tüm kapıları kilitle sonra da dışardan şöför kapısını kilitle sorun olmaz ve yarın ilk işin bir akü al.

Arkadaşımızın dediğini yapabilirsin ama burada dikkat etmen gereken bir konu var anahtar ile şoför kapısının açıldığını dene ya değilse yarında kapıyı açamazsın kalırsın ortada.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O zaman tek yol olarak sağ ön kapı açılmayacak şekilde aracı bir yere park etmek gerekir (elektrik direğine, komşunun arabasına, apartman duvarına gibi bir yere sağ taraftan iyice yanaşacak, sol kapı da anahtarla kilitleyecek.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Savaş abi şimdi bunlarda diyelim araçtan indin kapı üzerinde pimlere bastığında kapıları kilitlemiyor mu? Ben öyle yapıyorum ara ara pime basarım hepsi çak diye kilitlenir sonra da kapıyor kapar giderim. Çünkü onunda pimi kilitleniyor.

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki orta konsoldaki düğmeye 3-5 sn basılı tut bakalım kapatacak mı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş abi şimdi bunlarda diyelim araçtan indin kapı üzerinde pimlere bastığında kapıları kilitlemiyor mu? Ben öyle yapıyorum ara ara pime basarım hepsi çak diye kilitlenir sonra da kapıyor kapar giderim. Çünkü onunda pimi kilitleniyor.

Çoğu yeni araçta bizim eskilerde olduğu gibi içeriden kapıyı kilitleme pimi yok :)